Mladší ihned – to je MINT ™!

03.09.2021

Potřebujete se zbavit vrásek a vypadat mladší? Chcete výsledek bez skalpelu a bez čekání? To všechno splňuje novinka v podobě nechirurgického liftingu MINT ™.

V mládí je naše pleť přirozeně hladká a vypnutá. Způsobuje to dokonalá podpůrná struktura, kterou tvoří dva životně důležité proteiny - kolagen a elastin. S přibýva-jícím věkem je ale pro tělo stále těžší jejich zásoby v kůži obnovovat. Proto vznikají vrásky, naše tvář vypadá starší a unavenější. Mnohému se dá předcházet prevencí, ale co když už jsou vrásky tady?

Efektivní řešení

MINT ™ je zkratka pro minimálně invazivní nechirurgické nitě. Jedná se o jedineč-nou vstřebatelnou nit navrženou tak, aby vypnula a zpevnila ochablé tkáně. "Nit je vyrobena z komplexního cukrového polydioxanonu, což je velmi bezpečný a v medicíně roky prověřený šicí materiál," uvádí Dr. Alberto Leguina-Ruzzi, MD Ph.D., který aplikuje nechirurgický lifting v rámci kliniky https://bsclinic.cz.

Proč MINT ™?

"Protože výsledky jsou naprosto přirozené a navíc okamžité. Není třeba čekat na zhojení operační rány nebo nastoupání účinku. Navíc bolestivost je zcela minimál-ní," doplňuje Dr. Alberto Leguina-Ruzzi, MD Ph.D. Bezpečnost metody MINT ™ byla ověřena řadou publikovaných studií a získala dvojí povolení FDA. MINT ™ na-chází také skvělé uplatnění ve spojení s dalšími metodami, například lasery, PRP, injekčními výplněmi a botulotoxinem. Procedura trvá průměrně hodinu a výsledek ošetření vydrží přibližně rok.

Kdy potřebuji MINT ™?

Ve chvíli, kdy máte pocit, že se vám tvoří rýhy a vrásky, povadají kontury obličeje nebo krku. "Pomocí metody MINT ™ můžeme také zvýraznit lícní kosti, dosáhnout efektu kočičích očí, podtrhnout a zostřit linii čelisti, zjemnit úsměv i obočí a vyhla-dit linii krku," vypočítává Dr. Alberto Leguina-Ruzzi, MD Ph.D.
Všichni víme, že proces stárnutí zastavit nelze. S nechirurgickým liftingem MINT ™ si však můžeme mladistvý vzhled udržet o mnoho déle.