Mnoho variant – mnoho možností

12.05.2022
Interiérové dřevěné dveře řady ClassicLine, typ Kontura 2
Interiérové dřevěné dveře řady ClassicLine, typ Kontura 2

Vzhled každého interiéru určuje řada důležitých prvků, mezi něž nepochybně patří i interiérové dveře. Někdo dává přednost jednoduchosti, jiný má zase rád klasiku nebo rustikální nádech.
V nabídce společnosti Hörmann najdou zákazníci několik výrobních řad vnitřních dveří, z nichž si vybere každý.

Odolný Duradecor

Elegance je nejen příjemná na pohled, ale je rovněž nadčasová. Pokud tedy zvolíte interiér v tomto duchu, nebude podléhat módním trendům a dlouho si zachová atraktivní vzhled. Právě takové jsou interiérové dveře řady BaseLine v bezfalcovém nebo polodrážkovém provedení.

Jejich velkou předností jsou čtyři různé povrchy špičkové kvality. Zvláště odolný je povrch Duradecor, který je v nabídce v hladké i strukturované variantě. Dalšími variantami povrchů této řady jsou dýha nebo exkluzivní lak.

Pro milovníky moderny

Zvláště do moderních interiérů jsou vhodnou volbou dveře ConceptLine, které se vyznačují minimalistickým designem a snadnou údržbou. V celém prostoru vašeho domova můžete zkombinovat tři originální povrchy. Ultramat je díky použití Duradecoru velmi odolný proti nárazům a znečištění, zároveň je sametově hebký na dotek. Skvěle se hodí například do dětských pokojů, protože na něj lze malovat křídou, kterou pak velmi jednoduše odstraníte.

Odolná je i břidlicová verze povrchu, která pracuje s kontrastem matu a lesku a upoutá jemnou reliéfní strukturou. Designovou lahůdkou této řady je "plátěný" povrch Duradecor s jemnou a přirozeně působící strukturou.

Nadčasová klasika

Řada dveří DesignLine využívá mnoha zajímavých designových prvků z ušlechtilé oceli nebo ozdobných drážek. Kombinace dřeva a skla, dřevěné dýhy i barev vytváří širokou škálu dveří v moderním provedení.
Pokud máte rádi skutečnou nadčasovou klasiku nebo modernizujete starý venkovský dům, zaměřte se na řadu ClassicLine, zvláště na dveře s označením DesignLine. Classic Line se vyznačuje řemeslnými detaily v nejlepší truhlářské kvalitě.

Nedávnou novinkou v sortimentu se značkou Hörmann jsou dveře v loftovém designu, s nimiž vytvoříte moderní a nenápadné spojení mezi několika a zároveň získáte spoustu světla.

Podrobné informace o celém sortimentu a kontakty na obchodní partnery společnosti Hörmann ve vašem regionu naleznete na www.hormann.cz. Navštívit můžete rovněž podnikovou vzorkovnu v sídle firmy ve Středoklukách.