Modelka Romana Pavelková si vyrazila jen v županu

18.04.2024

Za několik málo dní oslaví bývalá miss a modelka Romana Pavelková čtyřicáté narozeniny, pokud je ale někdo ztělesněním rčení "věk je jenom číslo", je to právě zrzatá podnikatelka.

Ta čas od času ráda ukáže svým fanouškům na sociálních sítích své vysportované tělo i na poměrně odvážných fotkách. Doby, kdy předváděla plavky a spodní prádlo jsou sice dávno pryč, Romana se ale nestydí sundat oblečení ani dnes, a to zejména, když jde o podporu charity.

Vlastní Nadační Fond Romany Pavelkové založila před sedmi lety, a v rámci jeho působení se věnuje osvětě a podpoře osob v těžké rodinné a vztahové situaci. Pravidelně tak spojila síly s různými azylovými domy a pomohla zajistit hmotné dary tam, kde jsou třeba.

Když tak přišla příležitost, jak získat přes 2 000 osušek a ručníků pro dobrou věc, nápad byl na světě: "Pro společnost Kapatex zajišťuji marketing a PR již několik let, a tak si moc vážím, že jsme společně s jednatelem Honzou Rosenkranzem mohli předat víc než dva tisíce ručníků a osušek organizaci KLOKTEX. Samozřejmě jsem to chtěla pojmout trochu nevšedně, tak jsem se rozhodla si půjčit župan a předat sbírku v něm," směje se zrzka.

"Kapatexu i Romaně velmi děkujeme. Všechno u nás v centru přerozdělíme do partnerských charitativních organizací, a do Fondu ohrožených dětí – Klokánek s jejich 14 zařízeními po celé republice a dalším projektům KLOKTEX help," říká Nicole Nouir Křížková, ředitelka projektu.

Foto: Kapatex