Moderní čističky vzduchu ECG AP1 Compact Pearl a ECG AP3 Pure Comfort

18.01.2024

Moderní čističky vzduchu, které vám doma zajistí čisté a zdravé ovzduší. Naše čističky vzduchu dokáži svůj provoz přesně přizpůsobit podmínkám, které u vás doma panují. Čistička ECG AP3 Pure Comfort je určena k použití v místnosti o rozloze 25-43 m3, zatímco čistička ECG AP1 Compact Pearl poslouží v menších pokojích o rozloze 9-14 m3. Ať už čističku umístíte do obýváku, dětského pokoje, nebo ložnice, tento přístroj bude ve vybraném prostoru čistit vzduch opravdu důkladně. 

V čističkách ECG je zabudovaný i ionizátor, který eliminuje nepříjemné víření prachu. K nesporným přednostem našich čističek vzduchu patří jejich tichý provoz. Hlučnost zařízení se totiž pohybuje mezi 25 a 58 dB, takže se můžete při provozu věnovat všemu, čemu potřebujete. Obsluhu čističky vzduchu ECG máte za všech okolností pevně ve svých rukou. K zapnutí přístroje i k nastavení všeho potřebného můžete využít dotykové ovládací prvky nebo také mobilní telefon či tablet. Přístroj se dá totiž jednoduše připojit k bezdrátové Wi-Fi síti a posléze ovládat pomocí aplikace v chytrém zařízení (čističky jsou kompatibilní s populárním systémem Smart Life).

 Pokud se rádi obklopujete příjemnými vůněmi, čistička vzduchu ECG AP1 Compact Pearl je pro vás jako stvořená. Nabízí totiž i zajímavou funkci aromaterapie, jejímž prostřednictvím můžete okolní ovzduší nejenom vyčistit, ale i provonět. Stačí využít pár kapek vašeho oblíbeného olejíčku či jiné vonné esence, které nakapete na houbičky umístěné uvnitř čističky v prostoru víka. Uživatelské přívětivosti čističek nahrává i funkce časovače, která vám umožní přizpůsobit dobu čištění vzduchu svým aktuálním potřebám. Sečteno a podtrženo: díky naším čističkám se bude vám i celé vaší rodině o poznání lépe dýchat. 

Vyzkoušejte naše ECG čističky exkluzivně s 20% slevou po zadání kódu ECG20 na e-shopu www.expert.cz