Moderní hodiny, které potěší

07.08.2023

Hodiny máme všude kolem sebe a díváme se na ně poměrně často. Může být takový pohled spojený i s radostí? Určitě může. A vůbec, radost by si občas měl udělat každý. Třeba pořízením nádherných originálních hodin, které můžou být klidně i dominantou interiéru. Nebo jen oživujícím interiérovým doplňkem. Právě takové hodiny jsou již 15 let dostupné v obchodě www.nastenne-hodiny.cz, specializovaném právě na moderní design. Vybere si každý, neboť výběr velikostí, tvarů, materiálů, barev a funkcí je opravdu velký. Základ nabídky tvoří nástěnné hodiny a kukačky značky Progetti, navrhované známými designéry a vyráběné ručně v Itálii.

Hodiny dnes nabízejí mnoho. Věděli jste například, že i takové kukačky mají dnes řadu užitečných a komfortních funkcí. Například si zvolíte hlasitost a světelný senzor zajistí, že kukačka nekuká, pokud je tma. Nesmíme zapomenout ani na hodiny RND_Time, jejichž výsledný design a velikost si určíte sami. Získáte tak hodiny na míru a jejich design si můžete čas od času zase sami změnit. Ale prohlédněte si i jiné značky a modely, navzájem se liší pojetím designu a v sortimentu se navzájem doplňují.

Doporučujeme podívat se na uvedené stránky, ať už máte na mysli jakékoliv hodiny. Do bytu, kanceláře nebo klidně i na recepci. Od průměru kolem 10 cm až po hodiny velké 1,5 metru. Hodiny na stěnu, na polici i na zem. Hodiny bez kyvadla i s kyvadlem, hodiny s kukačkou i bez ní. Od černých, přes bílé, zelené, červené a mnoho dalších barev až po hořčicové. To vše v moderním designovém provedení.

Určitě si vyberete. A budete mít doma hodiny, které nezapadnou. Naopak, s radostí se ně zahledíte nejen vy, ale i vaše návštěva.

Radost máte na dosah, udělejte si ji.