Moderní trendy v erotice – Silikonové panny a šukací stroje

18.02.2022

Zajímalo tě, po čem dnes ženy a muži po celém česku touží? Na tuto otázku jsme se rozhodli jít hledat odpověď ke známému sexshopu ErosStar.

Silikonové panny

Erotický trh nabízí celou řadu sexuálních panen. Existují panny z různých materiálů a různých podob. Ačkoliv dle názvu lze předpokládat, že sexuální panny jsou pouze ženského pohlaví, není to tak.

I ženy mají možnost pořídit si sexuálního panáka, který uspokojí jejich nejtajnější sexuální touhy. Moderní sexuální panny a panáci bývají velmi realističtí, pokročilého zpracování, a nejen na dotek velmi příjemní. Díky pokročilosti výrobních technik si lze dokonce objednat sexuální pannu konkrétní podoby.

Máš svou oblíbenou celebritu, pornoherce nebo zkrátka jakoukoliv osobu? Není problém! Výrobci ji na zakázku zpracují a sex s tvou vysněnou nebo vysněným se konečně stane skutečností.

Šukací stroje

Druhým tématem jsou silné stroje, které překvapí snad vším. Šukací stroje nabízí mnoho zpracování. Některé lze užívat bez rukou, jelikož jsou poháněny motorem. Jiné je třeba pro pocítění uspokojení rozpohybovat.

Sexuální stroje jsou velmi realistickými erotickými pomůckami. Díky pohybu ti bude připadat, že tě někdo opravdu penetruje. Stačí trocha představivosti a můžeš zažít sexuální zážitek s kýmkoliv, kdo ti přistane na mysli.

Výhody silikonových panáků panen a šukacích strojů
1. Silikonové panny a šukací stroje umožňují individuálnější sexuální zážitek. Ať už jsou tvé chutě jakékoliv, tyto erotické pomůcky tě podpoří a dovolí ti vyzkoušet zkrátka cokoliv.

2. Pokud má jeden partner vyšší sexuální apetit, může být sexuální panna nebo panák skvělou pomůckou pro vyplnění zmíněného rozdílu.

3. Díky zpracování, které se velmi blízce podobá člověku, lze natrénovat různé sexuální pozice a praktiky, které si následně můžeš přenést do ložnice. Překvap svou drahou polovičku novými a vzrušujícími možnostmi!

4. Tyto erotické pomůcky se nikdy neunaví! Záleží tedy zcela na tobě, jak dlouho a jak intenzivně se budeš chtít uspokojovat. Užij si tolik intenzivních orgasmů, kolik jen chceš!