Moderní vila Kunterbunt

25.12.2022

Karoline Herr je bývalou redaktorkou německého ELLE a Harper's Bazaar. Před více než 4 lety opustila svět tisku a přenesla svou vášeň pro trendy, design a estetiku do digitálního světa. Od té doby vede blog Frollein Herr.

Pastelový sen

Karoline Herr (@frollein_herr) nás společně s Westwing pozvala do svého krásného domu v Schwabingu v Mnichově, kde žije společně se svým přítelem Fabianem. Blogerka miluje barevný interiér v kombinaci s jemnými krémovými tóny, které v interiéru působí ještě harmoničtěji než pastelová s bílou. Obývací pokoj chtěla Karo v chladném moderním stylu, proto jsou velké kusy nábytku, jako pohovky a křesla, vyrobeny z nadčasových materiálů. A co u Karoline nikdy nesmí chybět? Barevné vázy a svícny!

Tvořivá dílna

Blogerka ráda svůj byt pravidelně předělává, a proto je její kancelář zařízena úplně v jiném stylu. Velký psací stůl je v růžové barvě - je to oblíbená barva Karoline. K němu si Karoline vybrala pohodlné křeslo s pastelově žlutou komodou, do které lze uložit všechny pracovní pomůcky. Barevné obrázky na stěnách a její oblíbená sbírka váz dodávají blogerce v pracovně další jednoduché barevné nádechy a vyvolávají dobrou náladu.
Nebeské místo s dobrým pocitem!

Není náhoda, že ložnice není až tak barevná jako zbytek bytu: Karoline chce ve svém útočišti najít úplný klid, a proto používá jemné růžové a krémové tóny. Útulné přikrývky a sametový puf dodají místnosti útulný nádech, svíčky, umění a zářivý neonový nápis zase stylové akcenty.

Malá, ale pěkná!

V koupelně Karoline dokazuje, že z malých a úzkých místností se dá vždycky něco dostat: jednoduché police promění zeď ve skutečný úložný zázrak pro velkou kolekci vůní, kterou tolik miluje. Police je nejen praktická, ale díky barevným flakonům i krásně vypadá.

Text: Soňa Pařížská, foto: Westwing