Modibodi - kultovní australská značka Modibodi konečně u nás

23.07.2021

Australská značka Modibodi, která patří od roku 2013 mezi nejvýznamnější výrobce menstruačních kalhotek a jiného nepropustného prádla, vstoupila na český trh. E-shop Modibodi nabízí bohatý sortiment pro ženy všech věkových kategorií. Největší předností této značky je právě rozmanitost nabídky co se týče střihů, barev, designových stylů i velikostí. Samozřejmostí je škála výběru produktů podle intenzity savosti. Kromě klasických menstruačních kalhotek má také speciální řadu ModibodiRED pro teenagerky. Celosvětově je pak značka Modibodi proslulá svou speciální kolekcí nepropustných plavek. Značka Modibodi má co nabídnout ženě s jakoukoliv postavou, pro jakoukoliv příležitost. Modibodi má vyrábí také speciální prádlo pro kojící maminky nebo sportovní prádlo, které pomáhá při pocení.

Na funkční nepropustnou vrstvu využívá Modibodi unikátní australskou patentovanou technologii Modifier na bázi merino vlny. Merino vlna té nejvyšší kvality, kterou Modibodi odebírá z farem v Austrálii a na Novém Zélandu, má vzhledem k hygienickému využití vynikající vlastnosti. Merino vlna dokáže absorbovat vlhkost rovnající se až trojnásobku své vlastní hmotnosti, navíc je přirozeně antibakteriální, biologicky odbouratelná, obnovitelná, měkká a prodyšná. Udržuje vše v suchu a bez zápachu.

Modibodi je značka v mnoha ohledech velmi originální. V konceptu ekologické udržitelnosti a ve svém důrazu na přirozenost nekompromisně posouvá hranice. Kromě složení materiálů a výroby v souladu s přísnými standardy ekologie a fair trade dbá i na autentickou prezentaci svých produktů. Fotky modelek zásadně nejsou nijak uměle upravovány. Cílem je zachytit přirozenou krásu žen a podpořit tak ženské sebevědomí.

Modibodi naprosto otevřeně propaguje možnost využití svých produktů i pro problémy s inkontinencí v jakémkoliv věku. Bořit tabu života s inkontinencí je součástí filozofie značky Modibodi od samého počátku. Toto téma se rozhodla se značkou propojit sama zakladatelka značky, Kristi Chong, a to na základě svých vlastních zkušeností. Stejně jako v případě menstruačních jednorázových hygienických potřeb bylo jejím cílem nabídnout ženám ekologickou alternativu, která kromě funkčnosti poskytne perfektní pohodlí a umožní ženám užívat si aktivně a sebevědomě života bez pocitů studu či méněcennosti.

Značka Modibodi slovy své zakladatelky věří, že volbou spodního prádla, které je udržitelné a opakovaně pratelné, můžeme udělat něco nejen pro sebe, ale i pro planetu.

Více informací na www.modibodi.cz