Myslete letos na vánoční výzdobu včas a užijte si svátky v klidu

20.09.2021

Připadá Vám, že máte na přípravu Vánoc stále méně času? Zatímco Vaši sousedé rozsvěcí své vánoční osvětlení s první adventní nedělí, Vy nakupujete světýlka ve stresu těsně před svátky? Pak je nejvyšší čas to letos změnit a zamyslet se nad vánoční výzdobou Vašeho domova včas. V klidu se zorientujte v současných trendech ve vánočních dekoracích a nakupte tehdy, když mají obchody ještě veškeré řetězy skladem.

Pro by Vám nemělo chybět venkovní vánoční osvětlení

Vánoce se samozřejmě neobejdou bez vánočního stromečku, dárků a cukroví. Neméně důležité jsou ale také světelné dekorace pro venkovní použití, které ozdobí Váš dům, chalupu či terasu, a budou Vás vítat při návratu domů. Umocní kouzlo svátečních dnů, ale zpříjemní i každý všední den, kdy teplota klesá pod nulu a Vy byste nejraději zůstali pod peřinou.

Jak vybírat světelné dekorace pro venkovní použití

Nabídka venkovních dekorací je dnes široká, nemusíte se proto omezovat jen na běžné LED řetězy. Velice oblíbené jsou také svítící rampouchy s efektem padajícího sněhu, hvězdného deště či vodopádu, stejně jako světelné stromy a svítící figurky. Hledáte možnost, jak vánočními světly pokrýt větší plochu? Pak jsou pro Vás jasnou volbou světelné deště či závěsy, nebo vzájemně propojitelné řetězy diLED.

Nespalte se při nákupu vánočního osvětlení

Nekvalitní výrobky, které nesvítí ani celou jednu sezónu, nebo přestanou svítit přesně na Štědrý den, dokážou otrávit i ty nejkrásnější rodinné Vánoce. Vyvarujte se proto nákupů u neprověřených prodejců a vyhněte se také nákupům řetězů s klasickými žárovkami. Hitem posledních let je jednoznačně vánoční osvětlení s LED diodami, které svítí až 10x déle než běžné žárovky, jsou téměř o 90% úspornější a zbytečně se nezahřívají. Při nákupu také věnujte pozornost informacím na obalu, zejména se zajímejte o stupeň krytí, které výrobce garantuje. Pro venkovní použití požadujte osvětlení se stupněm krytí alespoň IP 44.
Pořiďte si letos na www.kokiskashop.cz levné a úsporné LED vánoční řetězy, rampouchy, světelné deště nebo závěsy včas a vyzdobte si svůj domov přesně podle Vašich představ!