N.C.P.

11.08.2022

Založeno partou přátel a jejich touhou udělat něco jiného, velkolepého a ohromujícího, co vybočuje z běžných standardů.

Pečlivě navržený koncept zakládající se na vzrůstajícím trendu a poptávce zákazníků po snadné a jednoduché personalizaci, osobním brandingu.

O N.C.P. OLFACTIVES
Všechny naše vůně jsou pečlivě formulovány v Paříži, abychom zajistili nejenom sofistikované, individuální a samostatné vůně, ale zároveň zachovali dokonalé podmínky pro vrstvení vůní. Toho jsme dosáhli nižším počtem ingrediencí jednotlivých vůní. Kolekce N.C.P. pokrývá celé olfaktorické spektrum vůní. Vrstvení poskytuje možnost najít charakteristickou vůni pro každého, ať už takovou, která je určena pro nějaký speciální den, příležitost nebo roční období, takovou, která je zkrátka jedinečná.

"A právě toto by zvládli jen ti nejlepší parfuméři na světě...a tak jsme jeli do Paříže, abychom navázali spolupráci s předním světovým parfémovým domem Givaudan, který stojí za vůněmi z těch nejúspěšnějších a nejprestižnějších." /STEVE TERRY

N.C.P. SEVEN FACETS
Naše kolekce "Seven Facets" je navržena tak, aby uživateli nabídla ultimátní kolekci pro vrstvení vůní N.C.P. Každá z vůní, kterou obsahuje naše úvodní kolekce, pokrývá všechny olfaktorické rodiny, lze je nosit samostatně nebo libovolně vrstvit dohromady a vytvořit si svou vlastní charakteristickou vůni.

N.C.P. GOLD FACETS
N.C.P. Gold má své srdce v Orientu. Kolekce "Gold Facets" vzdává hold starobylému a vzácnému oudovému dřevu, nabízí tajemno, komplexnost a luxus každému parfému. Skvěle vyvážené k nošení samostatně nebo k vrstvení. A jako vždy, jedinečně unisex.

N.C.P. BLACK FACETS
Kolekce "Black Facets" se ocitá v říši hlubších a komplikovanějších olfaktorických skupin vůní. Stále je perfektní k nošení samostatně nebo jakkoliv ve vrstvách.

A OTÁZKA NA ZÁVĚR?

Co je to vrstvení vůní?
Vrstvení vůní vám umožní najít si svoji charakteristickou ikonickou vůni.

Jak pravděpodobně můžete odhadnout z názvu, vrstvení parfémů - nebo míchání vůní nebo koktejl vůní, jakkoli to chcete nazývat - zahrnuje nošení více vůní najednou s cílem vytvořit jedinečnou, ale harmonickou vůni.

"Myšlenka vrstvení je tu už léta, běžně se doporučuje stejná parfemace mycího gelu, deodorantu a tělového krému," vysvětluje David Gorgeous. "Vrstvení je způsob, jak přidat hloubku a intenzitu a zároveň pomoci vůni déle vydržet. Dalo by se to považovat za pouhé použití dvou nebo více vůní dohromady, ale je to mnohem víc než to."

Jaký je nejlepší způsob vrstvení vůní?

Pokus, omyl je nejlepší způsob, jak přesně zjistit, které vůně se budou dobře mísit mezi sebou i s vaší oblíbenou vůní.

David Gorgeous ale také říká, že hledání unisexových značek vůní, a těch složených z méně ingrediencí, vám věci zjednoduší.

" Jednoduše noste to, co ve vás vyvolává úsměv, vzpomínku nebo kombinaci, která vám úžasně voní," říká. "Nejlepší způsob, jak si nechat představit vrstvení, je vyzkoušet to, váš nos bude vaším "pachometrem" nebo průvodcem."

Jak vytvořím charakteristickou vůni?

Stejně jako rozvoj vašeho osobního stylu, nalezení vaší typické, osobité vůně zabere čas - a spoustu pokusů a omylů. Nikdy si nebudete úplně jistí, co na vás funguje, dokud si to nevyzkoušíte a nezkusíte, jak vůně zasychá, vyvíjí se a vydrží na vaší pokožce po celý den, takže vzorkování vůní v obchodě může být užitečné. Ještě lepší je, když si pořídíte cestovní nebo vzorkové velikosti vůní, o které máte zájem, než se odvážíte ke koupi flakonu plné velikosti - David Gorgeous doporučuje sady N.C.P Discovery Sets, které vám umožní kombinovat vůně a experimentovat s jejich vrstvením se stávajícími vůněmi jednoduše doma.

Je také důležité si uvědomit, že vaše charakteristická vůně je o vás, a proto by to mělo být něco, co vám dá pocit sebevědomí a dokonale se vám líbí. Jistě, můžete vyzkoušet vůni, kterou jste milovali na jiné osobě, ale pak budete mít pocit, že do světa promítáte její obraz a ne svůj vlastní. Nejde jen o to najít parfém, který voní - jde o to najít ten, který vám dává pocit, že vypráví příběh každému, kdo vás míjí, o tom, kdo přesně jste, a to je na tom zábava.

Všechny vůně značky N.C.P. můžete koupit na www.vivantis.cz a od září také na www.douglas.cz a www.douglas.sk