Nadační fond Propolis uspořádal další charitativní pop-up bazárek, který přišla podpořit řada známých osobností

13.11.2023

V holešovickém Vnitroblocku se v duchu Halloweenu uskutečnil druhý ročník charitativního bazárku Nadačního fondu Propolis 33. Lidé si tak mohli koupit oblečení a doplňky od známých českých designerů a také módní kousky ze šatníku známých osobností. Na akci se podařilo vybrat krásných 155 tisíc, které se rozdělí na podporu nadace Dítě v srdci, pro rodiny zasažené ztrátou miminka, dále pro nadační fond Vrba pro ovdovělé rodiče a jejich děti a na podporu vzdělávání porodních asistentek.

V bazárku byla po celou dobu přítomná zakladatelka Propolisu, Lilia Khousnoutdinová, která na akci věnovala celou řadu společenských šatů i jedinečné kousky z bhútánských látek a ochotně pomáhla přítomným s výběrem outfitů. Odpoledne ji přišel podpořit i její manžel Karel Janeček, který si v bazárku koupil alespoň tričko NF Propolis 33, které propaguje důležitost mateřství.

Akci ve Vnitroblocku si nenechaly ujít ani obě ambasadorky Nadačního fondu Propolis 33, zpěvačka Olga Lounová a herečka Alena Doláková. Olga nakoupila něco pro sebe i svoji dceru Arianku, která podle slov Olgy roste jako z vody. Alena Doláková přinesla do bazárku několikery večerní šaty a nemohla odejít bez nového trička NF Propolis 33, z jehož designu byla nadšená.

Taťáňa Kuchařová byla další z řady známých osobností, kterou s Liliou pojí přátelství, a tak nemohla samozřejmě chybět. Přinesla ze svého šatníku opravdu zajímavé kousky a o její asymetrické černé sametové šaty se přítomné ženy doslova přetahovaly.

Patricie Kaňok z kapely Vesna zase věnovala do bazárku pár velmi zajímavých extravagantních kousků z vystoupení. Gabriela Filippi přišla na bazárek se svojí krásnou dcerou Sofií a obě si s sebou domů odnesly celou řadu módních kousků. Navíc ještě věnovaly do tomboly lístky na jejich divadelní představení.

Návštěvníci si za zlomek ceny mohli ulovit oblečení i od dalších známých osobností jako Simony Krainové, Anety Krejčíkové, Míši Maurerové, Kristýny Janáčkové, Báry Nesvadbové, ale například i od návrhářky Lenky Mulabegovič, která tvoří pod značkou Mi fashion label.