Nadčasovost spojená s účelem

09.11.2021

Obklopte se nábytkem, který vyzařuje silnou energii a má svůj příběh. Na zakázku vám vyrobíme designové solitéry nebo do nejmenšího detailu zařídíme celý interiér. Nábytek vyrábíme podle vlastních návrhů nebo ve spolupráci s architekty či nábytkovými designéry. Výchozím materiálem je surové dřevo, které sami opracujeme v našem ateliéru ručně i s pomocí moderní techniky. Atypické prostory a vaše přání jsou pro nás výzvou, rádi se k vám přijedeme podívat a navrhneme vám řešení na míru.

Od návrhu až po instalaci

S architekty nebo bytovými designéry vám vyladíme celý interiér. Vše promyslíme, nakreslíme, pro lepší představu uděláme vizualizaci, s vámi zkonzultujeme, upřesníme, odsouhlasíme a dáme se do práce. A výsledek může vypadat takto.

Kdo jsme a co děláme

Buday & Sádek je česká firma z Podkrkonoší s jasnou filozofií. Vytvářet prostředí kolem nás příjemnější pro žití. Tato jednoduchá filozofie se promítá i do našeho minimalistického designu. Navrhujeme a vyrábíme originální a smyslem naplněné věci, které obstojí v testu s časem.

Oslavujeme nápaditost, kreativitu a tvůrčího ducha.

Naše výrobky jsou převážně z masivu, v rámci kolekcí či designových řad doplňované ostatními materiály. Dřevo nakupujeme od českých dodavatelů v jeho surovém stavu. Pak už je vše v našich rukou a to doslova. Výroba veškerého nábytku je z větší části ruční záležitostí.

Podívejte se na naše výrobky v e-shopu.

"Opíráme se o řemeslnou dovednost našich lidí přetvářejících myšlenky v časuodolný originální nábytek, který citlivě doplní váš interiér."

Velkou výzvou je pro nás vždy výroba na zakázku. Máme rádi ten postupný vývoj od prvních náčrtů architekta, případně designéra přes nesčetná setkávání se zákazníkem, kde nad kávou či čajem probíráme vše do nejmenšího detailu až k vlastní realizaci, kdy je vidět konečný výsledek usilovné práce všech zúčastněných.

www.budaysadek.cz