Nákup školního setu je úsporou času i peněz

08.03.2022

Je pro vás výběr aktovky pro prvňáčka aktuální téma? Nákup první školní aktovky je významná chvíle pro děti i rodiče. Snažíte se prokousat recenzemi, srovnáváte parametry, ceny a stále se nemůžete rozhodnout, jakou vybrat? Vsaďte na aktovky Oxybag. Každá aktovka i batoh jsou před uvedením na trh pečlivě testovány, abychom si byli na 100 % jisti, že sedí tak jak mají, že pro děti budou pohodlné a budou se jim dobře nosit.

Všechny batohy a aktovky jsou navíc schváleny fyzioterapeutem Mgr. Jakubem Veškrnou, který dohlíží na to, aby splňovaly všechny zásady zdravého nošení a nezatěžovaly záda dětí.

Parťák, který ti kryje záda

Kvalitní a pohodlná aktovka je bezesporu nejdůležitější věcí, kterou budete svému školákovi kupovat. Proto myslete také na to, že dítě by mělo být se svojí aktovkou spokojené a nosit ji s radostí. Nekupujte tedy aktovku, která se líbí hlavně vám. Vyberte ji společně. Vy se zaměřte na kvalitu a na dětech nechte, ať si vyberou takovou, jaká se jim bude líbit.

Aktovkou to teprve začíná

Není toho zrovna málo, co je malému prvňáčkovi třeba pořídit. Kompletní školní výbava se v každé škole v počtech položek liší, základ je ale všude stejný. Aktovka, penál, sáček na tělocvik. Známé pořekadlo praví, že čas jsou peníze, proto jsme pro radost budoucích prvňáčků a úlevu nad úsporou času rodičů vytvořili 8dílné školní sety sladěné do jednoho motivu. Fanoušek fotbalu tak může mít oblíbený kopací míč nejen na aktovce, ale i na deskách na sešity, penálu, kufříku na výtvarku, láhvi apod.

Jedinečná úspora času a peněz. Poskládali jsme to za vás

Máte doma nadšeného minecrafťáka, milovnici koní, odborníka přes auta, fotbalistu, něžnou vílu, nebo kluka, který miluje army styl? Miluje vaše princezna třpytky, nebo plyšová zvířátka? Je to jen malý výčet motivů a vzorů, které na www.oxybag.cz pořídíte.

Nákup školní výbavy v celém setu nepřináší pouze úsporu času. Sety u nás pořídíte za výhodné ceny. Pořád ještě držíme loňské ceny. I my se zdražování bohužel nevyhneme. Abychom mohli i nadále udržovat vysokou kvalitu našeho zboží, musíme kupovat ty nejlepší materiály. Sami dobře víme, že nákup kvalitní školní aktovky je také investice do zdraví dětí. Zde se šetřit nevyplatí.

Pokud máte doma předškoláka, nebo pokukujete po nové školní výbavě, právě teď je ta chvíle ji výhodně nakoupit.