Nastěhujte si do koupelny svého kadeřníka!

04.01.2022

S novinkami Rowenta Ultimate Experience, vyvinutými na základě zkušeností francouzských kadeřníků, můžete mít každé ráno dokonale vyžehlené vlasy s objemem od kořínků ke konečkům, pravidelné vlny nebo vlasy perfektně vyfoukané. Snít o vlastním kadeřníkovi už nemusíte, bezchybný hairstyling zvládnete samy!

Pro zdravé a husté vlasy kadeřníci doporučují po umytí jejich pečlivé vyfoukání. Pokud vás už při této myšlence začne bolet paže, je čas pořídit si Rowenta Maestria Ultimate Experience (CV9920). Nový vysoušeč posouvá foukání na úroveň profesionálního stylingu - je velmi lehký (pouhých 385 g), v kombinaci s digitálním bezkartáčovým motorem pro vysoký průtok vzduchu a zvláště úzkým koncentrátorem (5 mm) pro vysoušení vlasů máte svět hairstylingu v malíčku. Čím tenčí koncentrátor, tím přesnější úpravy dokážete - vlasy vyfoukáte dokonale do hladka nebo přes kartáč snadno vytvoříte vlny. Díky jedinečné ionizační technologii Air-To-Care se k vašim vlasům podle aktuální kondice dostanou správně nabité ionty, lesk a přirozená rovnováha vlasů tím jsou zaručeny. O tom, že máte styling zcela ve svých rukách svědčí i možnost výběru až z devíti různých kombinací stupňů tepla a proudu vzduchu. Kromě tenkého nástavce je součástí sady také koncentrátor (9 mm) pro nadýchané a pružné vlasy a difuzér pro objem a tvarování vln.

Pro zafixování výsledného účesu už není třeba lak na vlasy, stačí použít funkci studeného vzduchu, který je díky digitálnímu bezkartáčovému motoru okamžitý po přepnutí. Doporučená cena je 5 499 CZK, 199 EUR, 72 190 HUF.

S žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) si budete připadat jedinečná každý den, stejně jako když spokojená odcházíte ze svého oblíbeného salónu. Perfektně vyžehlených vlasů s objemem dosáhnete s nasazeným hřebínkem na žehličce - hřeben precizně navádí vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D žehlící pláty s minerálním povrchem. Dvě 3D plovoucí desky zaručují optimální kontakt s vlasy po celé jejich délce. Žehlička je vybavena unikátní technologií, která dokonale reguluje teplo v plátech pro perfektní a rovnoměrný výsledek.

Díky bezchybné kluznosti a zaobleným okrajům nedochází k tahání ani lámání vlasů, které můžete nejen vyžehlit díky odnímatelnému hřebínku, ale i zvlnit nebo natočit. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké. Žehlička je nahřátá za pouhých 25 vteřin, volit můžete od nižších teplot kolem 120 °C pro drobné úpravy až po 200 °C pro snadnou ondulaci luxusních vln. Tvar žehličky byl vyvinut tak, abyste měla absolutní kontrolu nad přesností stylingu s vyvinutím minimální námahy, což umožňuje zesílený rám rukojeti. Doporučená cena je 4 499 CZK.

www.rowenta.cz