Nástěnné hodiny jako stylový doplněk. Jak vybrat ty správné?

10.10.2022

V moderním interiérovém designu se klade velký důraz na výraz jednotlivých prvků. Ten určuje design, barvy, použité materiály, velikost nebo funkce. Pojďme se nyní společně podívat na několik zajímavých modelů designových, převážně ručně vyráběných hodin z nabídky internetového obchodu www.nastenne-hodiny.cz.

Pro kreativní jedince jsou ideální designové nástěnné hodiny RND_TIME od italské Progetti. Tvoří je třinácti kostek o hraně 6 cm. Jedna kostka je osazena bateriovým strojkem s ručičkami, zbylých dvanáct očíslovaných kostek pak tvoři číselník hodin. Kostky rozmístíte na stěnu podle vlastního uvážení. Výsledkem jsou nástěnné hodiny na jejichž vzhledu se přímo podílíme. Navíc se plně přizpůsobí ploše, kterou máme k dispozici. Může to být 70 x 70 cm nebo také 4 x 3 metry. Montáž usnadňuje praktické provedení jednotlivých kostek. S RND_TIME máte jistotu, že žádný host kolem nich neprojde bez povšimnutí.

Z nabídky kukaček nemůžeme opomenout model CUCU ALBERO. Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva a mají rozměry 40x30x10 cm. Mohou být zavěšeny na stěnu nebo jen postaveny na polici. Hodinám dominuje motiv stromu, na jedné z jeho větví je vtipně umístěna kukačka. Kukačky CUCU ALBERO jsou k dispozici v černé barvě anebo v dubovém či wenge provedení.

Výběr si můžete užít i při hledání hodin do studentského či dětského pokoje. Velmi nápaditá je třeba série Freebird. Elegantní kyvadlové hodiny v designu klasických kukaček. Jde o rebelský model, což je nejlépe patrné na designu i umístění kukačky. Nejenže nekuká, ale je prostě free.

Při výběru hodin, je dobré si uvědomit, že se jedná o doplněk na mnoho let. Investujeme-li do něj svůj čas a možná i trochu více peněz, vyplatí se to. Na očích máme hodiny často. A to nejen my, ale i naše rodiny, přátelé a prostě všichni hosté.

Navštivte první specializovaný e-shop www.nastenne-hodiny.cz se 14 lety zkušeností a vyberte si i Vy. Uvidíte, že je z čeho vybírat.

Udělejte si radost!