NaturBites přírodní potraviny a kosmetika

25.08.2022

NaturBites, přírodní potraviny: Spojují ty nejskvělejší chutě se sílou čisté přírody. Olivový olej, olivy, koření bez soli, solný květ, zdravá sladidla a mnoho dalších.

Poznej, jak může chutnat med!

NaturBites, přírodní kosmetika: Vyzkoušej sílu čisté krétské nebo krušnohorské přírody. Vysoký podíl antioxidantů a hydratačních látek pro krásu a svěžest celého těla. Tisícileté tradice a zkušenosti předků koncentrované v každém produktu!

Věrnostní program péče o zákazníky!

Zpěvačka Lucka Vondráčková už nás objevila. Přidejte se i Vy na www.naturbites.cz

Rozhovor s naší stálou zákaznicí, Luckou Vondráčkovou

"Někde jsem četla, že se každý z nás může rozhodnout, udělat ze svého těla buď zahradu nebo pohřebiště. Rozhodla jsem se pro to první. Proto nakupuji na naturbites.cz", říká Lucka Vondráčková, které přišla spousta komplimentů na její formu a skvělou postavu po té, co uveřejnila prví střípky z nového, na slunné Floridě natáčeného, klipu.

Když se před časem mezi našimi zákazníky objevilo jméno Lucie Vondráčková, převládl mezi námi pocit, že to musí být shoda jmen. Při druhé objednávce už jsme uvažovali, že zavoláme na uvedené telefonní číslo, a při té třetí jsme prostě zavolali...a, byla to skutečně ONA, zpěvačka, herečka, dabérka, ale jak jsme měli možnost poznat, i 100% máma dvou kluků, Lucka Vondráčková.

O Lucce je známé, že se snaží dopřát svému tělu to, za co by jí v budoucnu nemělo trestat. Vyhledává proto přírodní potraviny a kosmetiku.

Do našich olivových olejů, krétských bylinek a medů, se přímo zamilovala. Produkty naturbites.cz, značek Cretan Farmers, Woodland, OLIVE a KK, jí tak provázejí po celý den. Naše spolupráce tedy není otázkou peněz, ale preferovaného životního stylu.

Lucko, těší nás, že patříte mezi zákazníky našeho e-shopu NaturBites.cz, jak jste se k nám vůbec proklikala?
Začalo to olivovým olejem Cretan Farmers, který jsem ochutnala u mojí maminky a byl prostě skvělý. Byla jsem na špičkový olivový olej zvyklá v Kanadě, kde si ho zamilovali i kluci. Tady doma jsem dlouho nemohla najít olej, co by chutnal podobně. Až teď. Navíc ta vůně po tymiánu je úžasná, jak jí tam dostáváte?

Nijak, to za nás dělá příroda. Pod olivovníky je spousta divokého tymiánu a nějak se to prostě propojilo. Ale Vy objednáváte i ochucené olivové oleje Cretan Farmers, co Vás k nim přivedlo?
Tak za prvé jsem si přečetla, že jsou to skutečně pouze macerované bylinky a ovocné šťávy v olivovém oleji...to mě navnadilo. Nejprve jsem si objednala pomerančový a tymiánový, a ta vůně a chuť mě prostě dostaly. Od té doby zkouším stále nové příchutě a musím říct, že jsme doma nadšení. Z jednoho zeleninového základu teď můžu udělat tolik salátů, kolik nabízíte příchutí. Je to rychlovka. Okurka, 2 až 3 druhy papriky, ledový nebo jiný listový salát, oleje od Cretan Farmers, trocha solného květu..., a chutná to skvěle. Občas tam ještě pro zpestření dodám vaší kořenící směs na zeleninovou polévku.

Byli tu přátelé, kterým jsem grilovala kuřecí prsa naložená v marinádě z vašeho koření na kuře a dvou ochucených olejů a mělo to obrovský úspěch. Stejně jako čočkový salát s olejem se šalvějí. Všem moc chutnalo a myslím, že vám po tom večeru vzrostly tržby.

A jaké jsou další Vaše oblíbené produkty od NaturBites?
My jsme celá rodina bylinkoví nadšenci. Momentálně u nás vede vaše Verbena citronová a Řecký horský čaj. Pijeme je ráno i večer, s medem nebo s těmi vašimi lístečky ze stévie. Teplé, i jako ledový čaj.
No a samozřejmě medy. Ty jsou neskutečné. Akátový, lipový, nebo ten z Kréty, piniový... Tam musím schovávat sklenici, jinak by byla hned pryč.

A víte, že akátový med je vhodný i pro alergiky a diabetiky? Má totiž glykemický index pouze 34.
Aha, takže si ho mohu dát rozumné množství i při hubnutí..., zase jsem o něco chytřejší. Já miluji akátový med ve vašem bylinkovém čaji, ale večer jsem si čaj sladila už jen sušenou stévií...

Ta je skvělá i samotná, jako jednodruhový čaj při cukrovce nebo vysokém krevním tlaku. Jen si musíte zvyknout na tu intenzívní sladkost...chce jí dát opravdu jen špetku.

A co naše přírodní kosmetika? Našla u Vás využití?
No jéje, jsem doslova závislá na tom olivovém tělovém mléce s granátovým jablkem. Je strašně příjemné, krásně voní a rychle se vstřebává. Používám ho snad úplně na všechno...tělo, nohy, ruce, a klidně i na obličej, i když na ten tam máte taky úžasné věci.

Krušnohorsko-karlovarská kosmetika našla využití u dětí. Jeden ze synů je atopik a výborně mu zabrala, jak doma říkáme, ta zelená zázračná mastička...

Myslíte Štýrská dýňová mast?
Ano, to je přesně ona...Ale máte toho ještě strašnou spoustu, co jsem nevyzkoušela...

To určitě ano...Teď připravujeme celou řadu medů z Kréty, včetně RAW. Budeme je dovážet ve velkých sudech a tady balit do sklenic. Přímo dovezeme i krétské medy v plechovce, jak to známe z malých krámků u moře, a mnoho dalšího.

Už teď se těším, a určitě toho spoustu vyzkouším. Teď mám v plánu objednat některé kořenící směsi. To byl od vás skvělý nápad, namíchat je bez soli.

Děkujeme a budeme se těšit...