Navštívili jsme největší sexshop prodejnu v Brně. Jak se nám líbilo v Erosstar?

16.12.2023

V Brně se dá najít spousta sexshopů. Ještě aby ne, již samotný Brněnský orloj na náměstí má tvar nabádající ke zvýšené chutí a sexuální aktivitě. Lídr mezi prodejnami může být ale pouze jeden. Bavíme se o rádci intimních hraček a sexshopu Erosstar.

Erosstar je sexshop s největší kamennou prodejnou v Brně. Jejich typické barvy na nás září svým hravým duchem z hned několika stran. Všimnout jste si mohli hračkářství pro dospělé, jak se Erosstar označuje, nejen z televize a časopisů.

Hned po příchodu nás zaujalo to hlavní, obří nabídka vystavená přímo před našima očima. Přes 5000 položek nabízí na svém diskrétním internetovém obchodě www.erosstar.cz a v podstatě vše z je také přímo v prodejně.

"K sexu se nemusí přistupovat stydlivě, ale naopak, hravě a přirozeně. Sex je naprosto běžná věc", zdůrazňuje majitel David Knieradl z Erosstar.cz. Přístup sexshopu na mě působí velmi přitažlivě a líbivě. Jak ovšem působí, a jaký doopravdy je?

Prodejna nedávno prošla rekonstrukcí a je v tuto chvíli dvojnásobně větší. Vstoupit dovnitř bylo jako vstoupit do úplně jiného světa. Okamžitě jsme se ocitli v prostředí, kde se o sexu nemluví jako o něčem nevhodném nebo hanlivém, ale jako o něčem normálním, co nás jako lidi spojuje.

Všechny produkty jsou vystaveny vkusně a jednoduše. Řazení dává smysl, v jedné sekci jsou vibrátory, v další dilda, pak anální hračky, lubrikanty, ale i sexy prádlo. Byli jsme překvapeni, jak příjemná a uvolněná atmosféra v prodejně panuje. Co nás velmi ohromilo, byla možnost osahat si a pustit některé výstavní kousky. "Mít možnost si vzít do ruky vibrátor a zkusit jej zapnout řekne mnohem více než tisíc slov na eshopu. Některé funkce se velmi těžce popisují a jsme si toho vědomi. Tato zkušenost dává zákazníkům mnohem lépe pochopit produkt, který se může stát novým přírůstkem do jejich intimních radovánek", vysvětluje David Knieradl z Erosstar.cz.

Dále jsem byla seznámena s online magazínem "Škola Sexu Erosstar". Jedná se o vynikající zdroj informací o všem, co se týká sexu. Články jsou psány srozumitelně a jsou plné rad a tipů. Mimo jiné je Erosstar aktivní na sociálních sítích. Sledovat je můžeš na Instagramu, Facebooku, YouTube a Vimeo.