Navštivte Guinot salon a připravte vaši pokožku na expozici sluncem, zároveň nezapomeňte ani na péči po opalování a udržení bronzového tónu

16.05.2024

Salony krásy Guinot nabízejí ve svém portfoliu i přístrojové ošetření obličeje před a po opalování – Hydradermie Longue Vie Soleil. Ošetření pomáhá účinně připravit pokožku na vystavení slunci, aby si zachovala mládí a připravila se na opalování. Zároveň pomáhá účinně regenerovat pokožku po vystavení slunečnímu záření.

HYDRADERMIE LONGUE VIE SOLEIL

Účinky ověřené časem
Jako jedno z nejúčinnějších neinvazivních kosmetických ošetření se celosvětově uznávaná Hydradermie už více než 40 let používá v nejexkluzivnějších salonech krásy na světě. Hydradermie je jedinečné ošetření, které kombinuje vlastní high-tech přístroj Hydraderm Cellular Energy a účinné látky obsažené v kompaktních produktech vlastní řady. Tato kombinace zaručuje maximální účinné vpravování aktivních složek přípravků do hlubších vrstev pleti a okamžitě viditelné výsledky. Hydradermie pleť hloubkově a šetrně čistí, účinně řeší dehydrataci, akné, ochablou pleť, vrásky i pigmentové skvrny. Ošetření Hydradermie Longue Vie Soleil sa specializuje na přípravu pokožky na opalování, na její regeneraci po slunění a také prodlouží opálení. Tajemství ošetření:

1. DYNAMICKÁ IONIZACE

Exkluzivní, patentovaná metoda Guinot, která přináší buňkám novou energii a napomáhá k účinnější penetraci aktivních složek. Výjimečná kombinace působení galvanického proudu a jemné masáže ergonomicky tvarovanými elektrodami zabezpečí vstřebávání účinných látek s kladnou i zápornou polaritou v hlubších vrstvách pokožky. Aplikovaný speciální sérum gel Longue Vie Soleil s obsahem Tyr-Ol a Copper Gluconate pomáhá docílit rovnoměrné opálení a prodlouží jeho trvanlivost. Vitamin E obsahuje anti-free radikály a má antioxidační vlastnosti, které se zaměřují na příčinu fotoagingu (stárnutí spůsobené UV zářením), tedy na volné radikály vytvořené paprsky UV. Laktát sodný zlepšuje ochrannou barieru pleti, což znamená, že vaše pleť lépe zadržuje vodu a je elastičtější.

2. OKYSLIČENÍ TEPELNÝM ÚČINKEM

Stimuluje buněčnou aktivitu, napomáhá ke zvýšené mikrocirkulaci a rychlejší distribuci aktivních složek. Pleti navrací jas a zdravý vzhled.

3. RELAXAČNÍ MASÁŽ A SÉRUM

Maska bohatá na koncentrované aktivní složky a relaxační masáž zklidňující emulzí doplní v pleti potřebné regenerující látky. Výsledkem je zdravý, omlazený a rozzářený vzhled pleti.

Kombinací ošetření Hydradermie Longue Vie Soleil a opalovacími produkty Guinot dosáhnete rovnoměrnou, zářivou a nádherně opálenou pleť. 

Více informací nalezete na www.guinot-paris.cz.