Nažhavte si miláčka erotickou masáží

20.10.2022

Masáž patří odjakživa k velmi příjemným relaxačním aktivitám, při nichž zažíváme pocity blaženosti, uvolnění a relaxace. Erotická masáž je úžasný nástroj partnerského milostného života. Poskytuje rozkoš a vzrušení a je vynikající lekcí dávání a přijímání lásky.

Jak začít?

Pokud se chystáte na erotickou masáž, nezaměřujte se hned na intimní partie. Začněte s celkovou masáží a dopřejte svojí drahé polovičce uvolnění mysli i těla. Začněte na zádech a než se budete intenzivněji věnovat klasickým erotogenním zónám, masírujte třísla, vnitřky stehen a podbřišek. Když se na to jde pomalu, vzrušení se stupňuje až k zbláznění, což je neuvěřitelně krásné.

Čím masírovat?

Do podzimního sychravého počasí se nejlépe hodí masážní svíčka, která promění masáž v luxusní zážitek. Po zapálení hoří svíčka klidným příjemným plamenem, který do vzduchu uvolňuje aromatické látky a navodí romantickou atmosféru. Po sfouknutí svíčky nanesete teplý olej na tělo a můžete začít s rozmazlováním.

Na erotickou masáž je také skvělý masážní lubrikant 2v1, který můžete použít k masáži i k milování. Můžete si dopřát například vůni vanilky nebo monoi. Tyto silikonové přípravky jsou extrémně kluzké a mimořádně příjemné.

Klasikou je masážní olej jak s vůní, tak i čistý bez vůně. Voňavé oleje mají obvykle podmanivou afrodiziakální vůni, která zklidní mysl a povzbudí tělo.

Náš tip: Až se při masáži dostanete k intimním partiím, můžete jejich citlivost a vzrušivost podpořit stimulačním krémem nebo gelem. Někteří muži potřebují naopak trošku zbrzdit, aby déle vydrželi, proto můžete na masáž penisu použít Delay gel nebo krém na oddálení ejakulace.

Můžete si pomoct erotickými hračkami

Po erotické stránce může být masáž naprosto dokonalá s vibračními pomůckami jako jsou masážní hlavice a jiné masážní strojky. Vibrace jsou příjemné po celém těla, ale když se zaměříte na intimní partie, dostanete miláčka na vrchol blaha.

Sexy prádlo a feromony

Pokud chcete být při masáži ještě více svůdná, oblečte si erotické prádlo, naneste parfém s feromony a užijte si vzrušení svého partnera. V ten moment budete totiž opravdu neodolatelná a vaše drahá polovička z vás bude úplně paf.