Nebojte se být jedinečná!

03.10.2022

Každá žena touží po tom být jedinečná a nezáleží na tom, zda se jedná o holčičku, děvče, slečnu, paní či dámu, proto Vám přední český výrobce šperků firma Zodiax a.s. představuje kolekci zlatých dětských náušniček značky CUTIE Kids Jewellery a kolekci stříbrných šperků v kombinaci s high-tech keramikou značky CERAFI.

CERAFI

Exkluzivní řada keramických šperků pod názvem CERAFI je určena pro všechny odvážné ženy, které se chtějí odlišit od průměrnosti a dát svému okolí najevo sebevědomí a krásu!

Šperky CERAFI kombinují dokonalé dílenské zpracování starých klenotníků s luxusním moderním designem a prostřednictvím svých linií umocňují kouzlo kombinace keramiky, stříbra a kubické zirkonie.

CERAFI tak jsou dokonalou volbou pro všechny, kdo chtějí unikátní ozdobu pro sebe nebo potěšit své blízké krásným dárkem.

CUTIE Kids Jewellery

Exkluzivní řada šperků pod názvem CUTIE KIDS JEWELLERY je určena pro ty nejdražší v našem životě, pro naše děti. Protože chápeme, že narození dítěte znamená pro každého rodiče malý zázrak, je při výrobě našich výrobků kladen důraz na kvalitu použitého drahého kovu a kamenů, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, design a dokonalé dílenské zpracování. Právě proto mohou být dětské náušničky CUTIE ozdobou dětí již od kojeneckého věku.

Dětské náušnice CUTIE, tak jsou dokonalou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí unikátní ozdobu pro své nejmenší. Prarodiče či přátele zase mohou originálním dárkem pogratulovat a podělit se tak o radost z narození miminka