Tip na rekreační bydlení v Jižních Čechách. Klidné prostředí u řeky Malše

02.05.2023

Sehnat rekreační dům v atraktivní rekreační oblasti v Jižních Čechách je bonbónek. Dobrých projektů mimo turistické lokality jako je např. Lipensko, je málo, a situaci navíc s pořízením rekreačního domu komplikuje situace na finančním trhu. Řešení nabízí developerská společnost Coolbergen Consulting, která v současné době staví několik projektů v Nové Peci a v Kaplici, a to přímo u řeky Malše s možností nastěhování se ještě před letní sezónou! Seznamte se s projektem Malše park.

Odpočívejte na břehu řeky Malše

Představujeme Vám projekt Malše Park Kaplice v Novohradských Horách. Klidné rekreační bydlení, 6-10 malometrážních domů o dispozici 2+kk anebo dvoupodlažních rodinný dům o dispozici 4+kk se skvěle hodí pro páry a rodiny, které si chtějí odpočinout v přírodě Novohradských hor. Bydlení obklopené lesy a v sousedství řeky Vás nadchne. Navíc lokalita je v dosahu turistických perel Jižních Čech jako je město Český Krumlov, Lipenské jezero či rakouské Alpy. Ihned k nastěhování pro Vás máme dům č. 1 s větším pozemkem s atraktivní nabídkou pro Vás! Zaplaťte polovinu kupní ceny nyní a druhou polovinu do 5ti let s dotovanou hypotékou developera s úrokovou sazbou 3%. Ostatní domy jsou před výstavbou. Můžete si upravit z části sami podle svého gusta. Terasy domů poskytnou skvělé místo pro relax u řeky při četní oblíbené knihy nebo při grilování s rodinou, přáteli.

Novohradské hory – zatím neobjevená část Jižních Čechách

Nádherná příroda Novohohradských hor, to je to, co do Kaplice celoročně láká turisty za výlety a rekreačním bydlení. Okolí Kaplice je příjemné místo obklopené nenáročnými cyklostezkami v okolí Malont, obce Tichá a anebo Mostky. Najdete zde i cyklotrasy pro vášnivé a náročné cyklisty, a to v okolí Pohoří na Šumavě a na rakouské straně. To vše oproti Šumavě s minimem turistů. Naleznete pořebný klid a soukromí. Zároveň má projekt výbornou dostupnost!. V důsledku výstavby dálnice D3 budete do dvou let v Českých Budějovicích za 20 minut a hurá dál třeba na Prahu. Není to úžasné?

Rybaření z vlastní terasy a pak grilovat vlastní pstruhy

Sníte o rekreačním bydlení s možností rybaření přímo z vlastní terasy? Udělejte si čas a přijďte se podívat do Novohradských hor. Mile rádi Vám představíme vzorový dům a celý projekt.

 Informace o rekreačním projektu naleznete na stránkách www.rekreacninemovitosti.cz anebo www.malsepark.cz.

Těšíme se na Vás.