Nejoblíbenější kabáty z udržitelných materiálů e-shopu Green butik

21.12.2021

Mezi nejprodávanější zimní kabáty v e-shopu Green butik patří Valley Walk Dobles britské značky Seasalt Cornwall, který je vyrobený ze stoprocentní vlny. Ta je extrémně hřejivá a kabát tak skýtá pohodlí po celou zimu. Valley Walk Dobles je volnějšího střihu, zapíná se na knoflíky a disponuje velkorysými kapsami. Působí elegantně a sluší všem typům postav.

Prodejní cena vlněného kabátu je 5390 Kč.
Vícen informací naleznete na Vlněný kabát Valley Walk Dobles ⋆ Green butik

Mnoho příznivců má také další kabát britské značky Seasalt Cornwall Hunter 2 Onyx. Tento typ má sportovnější střih doplněný o kapuci. Jeho horní část a kapuce jsou podšité hebkým fleecem. Za velkou oblibu jistě vděčí svým skvělým funkčním vlastnostem - je voděodolný a větruodolný. Přesto zůstává prodyšný. Hunter 2 Onyx z bavlny a recyklovaného nylonu skvěle chrání před jakoukoli nepřízní počasí.

Prodejní cena kabátu Hunter 2 Onyx je 4990 Kč.
Více informací naleznete na Kabát Plant Hunter 2 Onyx ⋆ Green butik

Maximálně teplá zimní bunda Elisha Puffa od značky Thought je vyrobená pouze z recyklovaných materiálů - polyesteru a fleecu (z toho je ušita podšívka). V jejím hřejivém objetí nikoho neohrozí ani teploty hluboko pod nulou. Má moderní prošívaný vzhled a délku pod kolena. Vhodná je pro všechny věkové kategorie. Elisha Puffa je ideální pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromis mezi stylem a udržitelností.

Prodejní cena zimního kabátu Elisha Puffa je 5590 Kč.
Více informací naleznete na Zimní bunda Elisha Puffa ⋆ Green butik.