Nejpohodlnější uniforma - tepláková kolekce LEVI’S®

13.08.2021

Ať už doma pracujete, nebo jen odpočíváte, těžko najdete pohodlnější oblečení, než jsou teplákové soupravy. Měkké, pružné a pohodlné, prostě skutečný vrchol "loungewearu". Ale v dnešní době, kdy se stírají hranice mezi domovem a kanceláří nebo školou, je příjemné mít tepláky, trička nebo mikiny, které jsou nejen pohodlné, ale také stylové - na online chaty nebo když musíte rychle vyběhnout z domu. A přesně taková je podzimní kolekce Levi's® Red Tab™ Sweats.

Je to prostě dokonalá verze flísu od hlavy až k patě. Všechny kousky - mikiny s kapucí, bez, nebo na zip a tepláky i šortky - jsou vyrobeny ze super měkkého francouzského bavlněného úpletu. V nabídce je několik barev a vzorů, které nabízejí neuvěřitelné množství kombinací. Kolekce má vintage styl (vybavte si třeba scénu Rockyho trénujícího na schodech, nebo tréninky wrestlerů) a uvolněný střih. Je inspirovaná kousky z archivu a evokuje 90. léta s uvolněnějšími proporcemi a stylem, ale výsledek je naprosto aktuální. 

K teplákovým leviskám můžete doma nosit huňaté pantofle, ale ať to raději nikdo nevidí, a ven oblíbené tenisky. Soupravy můžete také rozdělovat, a maximalizovat tak jejich stylovou rozmanitost - tepláky s pruhovaným tričkem a džískou Levi's®, mikinu s kapucí s oblíbenými pětsetjedničkami, kraťasy s košilí a oblíbenými retro teniskami. Všechny kombinace jsou povolené, žádné omezení pro vás neexistuje.