Nepodceňte výběr svatebního prádla. Správná podprsenka dokáže zázraky

03.02.2023

Je to tu. Nejkrásnější den vašeho života se blíží. Sama dobře víte, že obřadu předcházejí měsíce a měsíce příprav a vše musí být dokonalé - od šatů přes výzdobu až po svatební dort.

Na spodní prádlo s rozumem

Aby byl váš velký den naprosto bezchybný, musíte mít každou maličkost doladěnou do posledního detailu. U nás v Astratexu víme, že pohodlí začíná už pod šaty (v tomto případě i spodničkami). Proto je zapotřebí si k šatům pořídit svatební spodní prádlo, které bude nejen krásné, ale i pohodlné. Vy si tak svůj velký den budete moct užít bez obav. Jak na to?

Záleží na střihu šatů

Pokud se rozhodnete pro šaty s odhalenými zády, nalepovací podprsenka vám poskytne dostatečnou oporu a zároveň nebude nikde na holé kůži vykukovat.

Máte vyhlídnuté šaty s hlubokým výstřihem? Vyberte si podprsenku s nízkým středem. Takové kousky se nazývají Plunge podprsenky a oceníte je i ve "véčkových" výstřizích.

Krásně kulatý dekolt vám vykouzlí podprsenka střihu Bardot, která své jméno nese po francouzské herečce a zpěvačce Brigitte Bardot, která tento model proslavila v 60. letech minulého století.

Po jaké barvě sáhnout?

Pod bílé oblečení se zpravidla nosí spodní prádlo tělové barvy. Je to proto, že bílé kousky pod stejně barevnými topy přímo svítí a béžové modely se naopak přizpůsobí odstínu vaší kůže a pod šaty se tak stanou prakticky neviditelnými. Bílé spodní prádlo si nevěsty ve většině případů nechávají až na svatební noc. To neplatí jen u podprsenek, ale i u kalhotek a případně i podvazků.

Nebojte se stahovacího prádla

Ať už nosíte jakoukoliv velikost, stahovací prádlo vám pomůže nejenom zvednout sebevědomí, ale také vyhladí vaše křivky a díky tomu vás na ani jedné svatební fotce nepřekvapí nechtěný faldík. Pod svatebními šaty oceníte stahovací kalhotky, body, spodničky, korzety, legíny i punčochy. Záleží jen na vás, kterou oblast budete chtít vyhladit.