Nepropustné menstruační plavky Modibodi

16.08.2021

Letní sezóna je sice už mírně za poločasem, ale koupání naštěstí není závislé jen na letním slunci. Plavání je oblíbenou aktivitou po celý rok a pro ženy během menstruace se jako řešení doposud nabízelo použití tamponu. Australská ekologická značka Modibodi nabízí ve svém novém českém e-shopu kromě menstruačního prádla i speciální kolekci menstruačních nepropustných plavek. V aktuální nabídce e-shopu jsou dva modely jednodílných plavek a univerzální spodní díl bikin. Ten si mohou ženy kombinovat s horním dílem svých běžných plavek.

Modibodi chce dopřát ženám pohodlí za všech okolností a kolekcí plavek reagovala na skutečnost, že zdaleka ne každé ženě tampony nebo kalíšek vyhovují. Plavky Modibodi mají v oblasti klínu speciální, zvenčí neviditelnou třívrstvou "vložku", která absorbuje menstruační krvácení a nepropustí ho dál. Použitá unikátní technologie je tak tenká a diskrétní, že menstruační plavky vypadají jako zcela normální plavky. Savost plavek Modibodi se dá srovnat se savostí dvou tamponů, což odpovídá slabému až středně silnému krvácení.
Menstruační plavky Modibody jsou vyrobeny z příjemného funkčního materiálu, který rychle schne. Mají UV filtr (UV50+) a odolají i vodě ošetřené chlorem, což maximalizuje jejich dlouhou životnost.

Cena: jednodílné plavky od 1890,- Kč, spodní díl bikin 890,- Kč

Více informací: https://www.modibodi.cz/plavky/