Neuvěřitelný příběh muže, který měl celý život problémy se střevy a zažíváním

28.05.2023

Chcete vědět, jak dokázal tento člověk změnit svůj život k lepšímu během 21 dnů? Zjistěte, jak správně vyřešit podobný problém, aby vám to přineslo maximum a pomohlo dosáhnout úspěchu.

Když jste se probudili ráno, cítili jste se vyčerpaní, bez energie a zažívací trakt zase zlobí? Často se vám stává, že se probouzíte zmatení a ztracení a víte, co vás bude provázet zase celý den?

• Plánujete cesty podle toho, kde jsou WC nebo se naopak nemůžete vyprázdnit?

• Míváte problémy se zažíváním, pálením žáhy, afty, jícnem, žaludkem, nadýmáním, stolicí, hemoroidy, záněty, propustností střev?

• Nemůžete se normálně najíst? Chystáte se držet půst nebo detox?

• Máte slabší imunitu nebo málo životní energie?

Investovali jste neskutečné množství peněz a času. Cítíte, že děláte stále to samé pořád dokola a výsledek je stejný? Pokud ano, pak jste přišli na to správné místo.

I takové nám chodí recenze a děkujeme za ni. Díky ní víme, že naše práce má smysl:

"Pane řediteli,  bude mi 92 let a jezdím si pro Vitestin z venkova do Kladna. Od r. 1960 jsem byl nemocen. Lékaři mi postupně diagnostikovali otoky slinivky, Crohnovu chorobu i různé další nemoci střev. Za 51 let jsem využil spousty různých léků a stručně řečeno trvale nepomohlo nic. Byl jsem velmi omezen ve sportování i cestování. Denní průjmy přicházely nečekaně a trvale v různou dobu. Nesnášel jsem lepek ani žádné pečivo. Vitestin mne zcela vyléčil. Zprvu jsem koupil 12 kusů a využil je dle návodu i rad paní v obchodě. Během 3 týdnů průjmy přestaly. To, co nedokázaly různé léky za 51 let, to dokázal Vitestin za 3 týdny. Pro mne je to hotový zázrak. Dnes si kupuji Vitestin jen jako rezervu či pojistku do budoucna a nevyužívám již denně celou sklenici. Nyní mohu cestovat kamkoli a bez rizika. Vitestin doporučuji každému, kdo má podobné potíže, které jsem měl já po 51 let. Řada lékařů ho vůbec nezná, proto ho nemohou doporučit či předepsat.
Díky Vaší firmě jsem vrcholně spokojen."

S pozdravem
Z. Kníže, DPS Stochov

Vitestin® je přírodní bylinný nápoj pro podporu dobré funkce střev a zažívání.

Harmonizuje sliznice jícnu, žaludku, tenkého i tlustého střeva a pomáhá jim v návratu do přirozeného a funkčního stavu, a to i při těžkých funkčních problémech. Všech. Zpravidla stačí vyzkoušet kúru na 6-15 dní, vaše střeva si uleví.

Proč tak dlouho?

Vitestin® je bylinkový, jemný, žádná chemie a zpravidla se lidé o své zažívání zajímají, až když je nějakou dobu zlobí. Délka léčby je zpravidla přímo úměrná době od vzniku potíží do dnešní doby.

Co se stane potom?


Potom už budete vědět, jakým způsobem na vás Vitestin® působí a zda stojí za to pokračovat s užíváním dál. Zda stojí za investici.

Budu muset užívat Vitestin® stále, abych se zbavil potíží?

Rozhodně ne. První užívání bývá právě dle vážnosti a délky problémů delší. Pak se organismus nastartuje a dokáže se sám regenerovat. Protože je však sklon reakcí organismu již zapsán, udržují si klienti malou zásobu doma, kdyby se tělo zase rozladilo. Zpravidla 2x ročně si zopakují kúru na udržení stavu, pokud cítí potřebu.

Vymyšleno a vyrobeno u nás. Další příběhy na vitestin.cz/recenze