Nevěsty nosíme na rukou!

15.02.2023

Milujeme hraní na svatebních večírcích. Tolik pozitivní energie totiž nikde jinde neproudí. Jsme sice uskupení profesionálních muzikantů specializované na rozpoutání taneční zábavy a všeobecného veselí na večírcích všeho druhu, ale svatby jsou naše srdcovka. Repertoár máme sestavený z toho nejlepšího, co v populární hudbě za posledních sto let vzniklo. Od Vlacha po Bacha, od Suchýho po Bowieho, od Depeche po Cashe. Roztančíme všechny generace - babičku, strýčka, bratrance i synovce. Jsme PartyLeaders, neboli "rozjížděči mejdanu"!

Jen zábavu typu Michal David u nás určitě nehledejte. Nic na ten způsob zásadně nehrajeme a po skončení živé produkce to nepustí ani náš DJ Bedřich, ve kterého se v případě zájmu převtělí jeden z nás. Tím se lišíme od většiny tuzemských "zábavovek" a díky tomu se přirozeně selektuje naše klientela. Najímají si nás lidé s kultivovaným hudebním vkusem, kteří dokáží ocenit to, že hrajeme jen tu nejlepší taneční muziku od 30. let po současnost. V PartyLeaders jsme všichni muzikanti z povolání a motivuje nás především radost z hraní dobré hudby a vytváření energie, která se nám z roztančeného parketu vrací zpátky. Člověk může dělat dobře jenom to, co ho baví.

A kdo jsou muzikanti z povolání? To jsou lidé, kteří vystudovali (nebo ještě studují) nějakou hudební školu (konzervatoř) a mají stálé angažmá v různých orchestrech nebo doprovodných kapelách slavných zpěváků a zpěvaček, vyučují hudbu na konzervatořích i soukromě, pracují v nahrávacích studiích - živí se hudbou. Takoví lidé hrají logicky nejlépe a poslouchat je bývá čistou radostí.

A důležitou předností je i to, že je na nás spolehnutí. Pokud někdo z nás např. onemocní pár dní či hodin před vystoupením, je plnohodnotně nahrazen jiným muzikantem a váš večírek zůstává neohrožen. Kapela PartyLeaders přijede zahrát za všech okolností!

Kontaktní údaje: partyleaders.cz

mail: info@partyleaders.cz

tel. 608 514 068

www.facebook.com/partyleaders.music

www.instagram.com/partyleaders.band/