Nevzdat to…

11.11.2023

Dvě slova, která mě provázejí každý den cestou do mého obchodu…...3roky, 365 dní dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně…

Protože vzdát to je jednoduché...

Protože vzdát to, mohu kdykoli,ale zatím ten čas nepřišel….Protože dělat radost je to nejkrásnější a naplňující…

Protože osobní kontakt se zákazníkem je nejvíc...Kdo to nikdy nezkusil, nepochopí a v dnešní přetechnizované době, sociálních sití je to opravdu těžké budovat doslova na koleni něco jako svůj sen a trvat si na svém. Chtít to dělat jinak než ostatní…

Květinářství jsem otevřela 5.10.2020 v době Covidu na maloměstě, což už samo o sobě říká dost.
2 zásadní věci, které Vám úplně nepřejí.

Nebylo to jednoduché a není to jednoduché. Ale má nevědomost do čeho jdu byla velké plus a udělala bych to znovu.

Má snaha vše dělat trochu jinak se pomalu vyplácí. Zakládám si na přátelském někdy až rodinném duchu obchodu, vyjít vstříc jakémukoli přání Vás zákazníků.

Dát každému pocit, že je jedinečný, protože je jedinečný.

Dát každému čas ze svého času, vyslechnout a pamatovat si, která žena daného muže, milence, přítele... má ráda jaké květiny a naopak. Pamatovat si tváře, styl vazby, přání – to je to co zákazník u toho, kdo je na druhé straně pultu ocení.

Vázat květiny jsem se naučila sama, postupně...vlastně to přicházelo tak nějak přirozeně, protože srdcem!A stále se učím a miluji to, ale úplně nejvíce si cením zpětné vazby od zákazníku, dostávat milé, vtipné zprávy jsou hnacím motorem, proč u tohoto krásného zaměstnání vydržet.

Stále se těším z každého nového dne, z každého zákazníka, z každé příležitosti, kterou dostávám.
A hlavně stále s úsměvem.

www.kvetinyodsrdce.cz