New Sunny Collection

01.10.2021

Léto už je za námi, ale slunce má stále svou hřejivou sílu,
zahrada je plná nádherných vůní květin,
večer zalitá světlem vykouzlí úsměv na tváři.
Babí léto je ve vzduchu a štěstí kvete.

Tady vychází slunce...Vstupte do kouzelné zahrady plné vzpomínek z dětství. Vaše bezpečné útočiště, kde obloha je jasně modrá a slunce září na vrcholu. Jemné květy citronu uvolňují své podmanivé vůně do teplého letního vzduchu, sníte a houpete se na květinové houpačce ve stínu rozkvetlé mandarinky.
Nová vůně SABON oslavuje čistou přírodu a radostné léto. CITRUS BLOSSOM je sluncem inspirovaná kolekce plná citrusů. Barevná, jiskřivá a nezapomenutelná vůně babího léta. Vnímejte život všemi smysly.
Nyní je ten pravý čas pro péči o vaše tělo a domov. Sluncem zalitá vůně Citrus Blossom vás nabije energií a zároveň hýčká, užijte si neopakovatelné okamžiky klidu a pohody.
U nás léto ještě nekončí, přivítejte hřejivé babí léto SABON...

"Citrusový květ" - Příběh vůně
Unikněte do sadu plného zralého ovoce, které kvete svobodným, radostným duchem.
Svěží, jasná a vzrušující, tato sladká, jiskřivá vůně s dotekem citrusů je dokonalým způsobem, jak probudit vaše smysly a znovu se spojit s hravým duchem zářícího léta. Její nádherná jiskrnost podporuje pohodovou atmosféru vašich cenných letních vzpomínek.

Povzbuzující citrusové tóny mandarinky a bergamotu oslňují a rozmazlují spolu s jasmínovými a pomerančovými květy zachycujícími nejčistší esenci léta. Hřejivá a uklidňující známost pižma vše skládá do intenzivního pocitu energie a optimismu.

Hlavní nóty: bergamot, mandarinka
Srdce: pomerančový květ, jasmín
Základní nóty: pačuli, vanilka, pižmo