Nikola Kičmerová - Fitness trenér
Pohyb mě doprovází celý život. Od roku 2014 jsem začala dělat Crossfit a ten se stal mou vášní a dělám ho dotěď.... bez pohybu si nedokážu představit život. Později v roce 2017 jsem přišla s nápadem vytvořit
tréninkové plány pro ženy ,, na doma,, a pomoct jiným ženám s jejich postavou a tak se zrodil první tréninkový plán.
Díky tomuto plánu jsem měla krásné zpětné vazby od žen, které jej cvičily a přišlo spousty
nádherných proměn. Později jsem natočila Komplet 2, což je navazující program na Komplet 1, který obsahuje trénink Zadek + nohy a Břicho... vše je krásně zpracováno, tak že plán zvládne i úplný začátečník.
Tréninkové plány obsahují popis cviků video , jak cviky provádět a fotky jednotlivých cviků... součástí je i ukázkový jídelníček.
Poslední plán který mám je Full Body plán , který je na celé tělo, je z těch plánů nejtěžší. Můžu se zaručit že ty plány opravdu fungují, pokud je dodržujete jak máte, o tom svědčí i všechny moje proměny klientek... ty
si můžete dohledat na mém webu společně i s recenzemi.