NIXX FORTE dezinfekční gel na ruce

20.10.2021

Období pandemie a nutnost dodržovat mnohá bezpečnostní opatření nás naučily rozšířit naše portfolio šikovných pomocníků o další produkty. Nedílnou součástí domácností, prodejen, ale i dámských kabelek se tak staly hygienické a dezinfekční gely na ruce.

V současnosti naleznete na trhu velké množství produktů, vždy je ale dobré zaměřit se po stránce složení na uváděný obsah alkoholu. Přípravky obsahující alkohol z více jak 70 % jsou totiž účinné i proti virům, včetně nechvalně proslulého a v poslední době nejvíce skloňovaného koronaviru.

Tímto kritériem bychom splnili důležitou část týkající se ochrany, ale co konzistence či vůně? Nejen pro nás ženy je důležité vybírat takový přípravek, po jehož použití nebudou ruce příliš vysušené a nad to všechno jej bude doprovázet příjemná vůně.

Všechna zmíněná očekávání splňuje NIXX FORTE - dezinfekční gel na ruce. Jedná se o vysoce kvalitní produkt účinný proti virům, včetně koronavirů, kvasinkám a bakteriím. Čistí ruce a eliminuje až 99,9% virů a bakterií* bez použití mýdla.

Díky svému kvalitnímu složení nejenže krásně voní po hroznovém vínu v kombinaci s limetkami, ale ruce ani přespříliš nevysušuje. Vyrábí se jak v praktickém 100 ml balení ideálním na cesty, do kabelky či kamkoli s sebou, tak i ve 250 ml balení s praktickým dávkovačem, ať už do práce, domácnosti či třeba do auta.
A jak jej používat? Odpověď zní: velmi jednoduše! :) Naneste gel (4 ml) do dlaně jedné ruky, důkladně rozetřete po obou rukách, rozetřete do sucha (dlaně, hřbety, jednotlivé prsty, meziprstí), neoplachujte. A je hotovo. Všimněte si, jak jsou po použití gelu jemné a hebké.

Dezinfekční gel NIXX FORTE zakoupíte v lékárnách či na eshopu www.nixx.cz