Nová éra v oblasti celostní péče o tělo a mysl

26.03.2024

Objevte zázračný Human Regeneration Jet, který představuje spojení vědy a celostní
medicíny. Podporuje imunitu, regeneraci buněk a napomáhá zpomalení stárnutí.

Zázrak jménem studená plazma

Přístroj využívá studenou plazmu, tzv. CAP, která v přístroji vytváří jemné statické pole (obsahující ionty a elektrony), které obalí vaše tělo a následně pronikne hluboko do tkání. Celý tento proces podporuje regeneraci buněk, urychluje hojení ran a funguje proti zánětům v těle.

Hlavní výhoda terapie spočívá v tom, že působí na celé tělo současně. V klasické dermatologii je plazma často využívána lokálně. Na rozdíl od toho metoda Human Regeneration obaluje celé tělo statickým polem, což umožňuje léčbu organismu jako celku.

Redukce oxidačního stresu

Je to právě studená plazma, která působí na oxidační stres, jež je zodpovědný za stárnutí,
ztrátu vitality a může vést k různým onemocněním.

Jak to ale celé funguje? Oxidační stres způsobují volné radikály, které poškozují buňky a DNA, jelikož neustále usilují o doplnění svých elektronů - to vede k oxidaci, tedy stárnutí. Plazma předává chybějící elektrony a tím účinně zamezuje poškození buněk a DNA.

Přístroj plný komplexních využití

Human Regenerator vám pomůže nastartovat samoléčebné procesy organismu, posílí imunitní systém a urychlí rekonvalescenci. Tím může pomoci nejen překonat následky onemocnění, ale také předejít vzniku komplikací. Mimo jiné má také pozitivní vliv na onemocnění pohybového aparátu. Dokáže regenerovat zanícené kloubní povrchy a zlepšuje krevní oběh.

Unikátní reakce těla

Reakce na přístroj je individuální, ovšem až ze 70 % se uživatelé cítí energičtěji a revitalizovaněji. Dalších 25 % uživatelů se cítí unaveně a je dokonce možné, že se problémové oblasti dočasně zhorší. Jedná se běžnou reakci imunitního systému a známku toho, že ošetření funguje. Druhý den se uživatelé obvykle cítí mnohem lépe. Po 5 terapiích se zvyšuje ATP, což dlouhodobě zvyšuje energii.

www.humanregeneration.cz