Nová řada opalovacích produktů Guinot poskytuje optimální péči o pleť a zároveň ji také chrání

02.04.2023

Guinot revolučně inovoval produkty péče o pleť, která je vystavena slunci, kdy to nejvíc potřebuje. Nová řada opalovacích přípravků Guinot nabízí nejen ochranu před škodlivými účinky slunce, ale je to zároveň i ošetřující produkt. Ide o radu, ktorá poskytuje optimálnu ochranu a optimálnu starostlivosť o pleť.

Produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek. Výrobní procesy jsou identické s procesy využívanými ve farmaceutickém průmyslu.Nové přípravky na opalování se dělí na 2 skupiny:

1.Anti-age sluneční péče LONGUE VIE
Produkty této řady obsahují anti-age složky, složky pro ochranu buněk a velmi vysokou sluneční ochranu. Obsahují "buněčný elixír" - 56 biologicky aktivních látek, které pomáhají stimulovat buněčnou regeneraci. Složka Age Protect chrání pokožku před známkami kožního stárnutí a Photocalm chrání a zklidňuje pokožku.

Produkt Crème Solaire Longue Vie Visage SPF50+ - Omlazující krém na opalování na obličej obsahuje navíc účinnou látku SUCROLIFT, který má okamžitý liftingový efekt díky mechanickému zpevňujícímu účinku.
Opalovací přípravek Lait Solaire Longue Vie Corps SPF50+ - Zpevňující omlazující tělové mléko na opalování zase navíc obsahuje arganový olej, který pomáhá pokožce udržovat její bariérovou funkci díky výživným a regeneračním vlastnostem olejů.

2. Hydratační sluneční péče HYDRAZONE
Produkty této řady obsahují hydratační aktivní složky, složky pro ochranu buněk a vysokou sluneční ochranu. Liposomy s hydrocytovým komplexem zajišťují optimální hydrataci.

Složka Age Protect chrání pokožku před známkami kožního stárnutí a Photocalm také chrání a zklidňuje pokožku. Tělový produkt opět obsahuje i arganový olej.

Guinot řada zahrnuje kromě opalovacích produktů i přípravky před a po opalování, jako např. Crème Longue Vie Soleil - Omlazující krém před a po opalování na obličej nebo Lait Longue Vie Soleil - Omlazující tělové mléko po opalování. 56 biologicky aktivních látek a hydrocytový komplex udržuje úroveň vlhkosti pokožky a stimuluje regeneraci buněk. Tyr-Ol a glukonát měďnatý - pomáhá docílit rovnoměrné opálení a prodloužit jeho trvanlivost.

Babasový olej, bambucké máslo, bambucký olej posilují bariérovou funkci pokožky.

Ultrafialové záření se vyskytuje ve třech formách, UVA, UVB a UVC. Zatímco UVC záření blokuje ozonová vrstva, UVA a UVB záření dopadá na Zemi a má vliv na kůži.

• Ztrátu pevnosti a vznik vrásek
• Alergie na slunce: začervenání, svědění, lehká letní vyrážka
• Pigmentové skvrny

• Vývoj rakoviny kůže

Je proto nezbytné pokožku připravit, chránit před sluncem a opravit poškozenou pokožku po expozici. Nezapomínejme, že všechny typy a tóny pokožky jsou vnímavé ke stárnutí způsobenému slunečními paprsky, proto je třeba, aby se každá z Vás chránila.

Guinot salony krásy nabízejí ve svém portfoliu i přístrojové ošetření obličeje před a po opalování - HYDRADERMIE LONGUE VIE SOLEIL. Ošetření pomáhá účinně připravit pokožku na vystavení slunci, aby si zachovala mládí a připravila se na opalování. Zároveň pomáhá účinně regenerovat pokožku po vystavení slunečnímu záření.

Více informací získáte na www.guinot-paris.cz.