Nová sada menstruačních kalhotek Modibodi Nut Set

11.01.2022

Australská ekologická značka Modibodi, která patří celosvětově mezi kultovní značky menstruačního prádla a plavek, představuje novou "limitku" - sadu 3 menstruačních kalhotek Nut Set, které jsou vyrobené z recyklovaného materiálu. Kalhotky ze sady Nut Set mají oblíbený bikini střih v extra hladké bezešvé úpravě a jsou vybavené funkční vrstvou se savostí pro středně silnou menstruaci (odpovídá cca 2-3 tamponům). Sada Nut Set obsahuje kalhotky ve třech různých barvách - krémová, světle hnědá a hnědá.

Jako hlavní materiál je u těchto kalhotek použit speciální nylon udržitelně vyrobený z recyklátu. Zachovává si ovšem všechny výhody klasického nerecyklovaného nylonu: je příjemný, měkký a prodyšný, krásně přilne k tělu. Nepropustnou savou část menstruačních kalhotek Modibodi Nut Set tvoří patentovaná technologie Modifier® na bázi merino vlny. Značka Modibodi používá při výrobě merino převážně z australského farmového chovu.

S ohledem na merino vlnu se pro zachování co nejdelší životnosti kalhotek doporučuje jemnější péče při praní a sušení - nepoužívat žlučové mýdlo a prát max. na 30 C, ideálně v ochranném sáčku.

Značka Modibodi proslula kromě výjimečné kvality svých produktů i tím, že propaguje přirozenou krásu žen a produktové fotky nejsou zásadně nijak upravovány.

Cena sady menstruačních kalhotek Modibodi Nut Set: 1419,- Kč
Více informací: www.modibodi.cz