Nové Lázně – nová svěžest

08.07.2021

Vhodným zázemím pro kvalitní wellness pobyty nebo dovolenou spojenou s léčením či pokud jen chcete nabrat životní energii je lázeňský hotel společnosti Ensana Health Spa Hotels - Nové Lázně. Díky škále služeb a skvělé poloze skýtá množství příležitostí k obohacení lázeňské relaxace včetně zážitků z kvalitního golfu.
Nové Lázně už v roce 1896 nabízely zatím jen jako honosné minerální koupele skvělé lázeňské prostředí pro nejbohatší návštěvníky, politiky a význačné panovníky své doby. Například v roce 1904 se zde sešli císař František Josef I. a britský král Eduard VII., jenž si Nové Lázně doslova zamiloval.

Novorenesanční pětihvězdičkový hotel se dnes může pochlubit spojením zrenovované elegantní architektury s moderními technologiemi. Výhodu perfektní polohy v centru Mariánských Lázní hned u rozlehlého parku podtrhuje ubytování v 97 špičkově vybavených pokojích. Péče o pohodlí hostů je domyšlena do nejmenších detailů, např. všechny textilie jsou protialergické a samozřejmostí je na pokoji také kávový a čajový servis, potřeby pro lázeňské procedury a bezplatné wifi připojení.

Zažitek z široké palety wellness procedur umožňuje fascinující historické prostředí. V dochovaných Římských lázních čekají na hosty dva původní bazény z roku 1896. Kromě nich tu však najdou také bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny (90°C), sanarium (60°C), parní lázeň (85°C), Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku. Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Franze Josefa I. Habsburského.

Hotel Nové Lázně je propojen s nejvýznamnějšími hotely v okolí krytými chodbami, takže je hostům k dispozici široká škála lázeňských procedur, včetně služeb beauty salonu a fitness centra.
Mariánské Lázně nabízejí výjimečné spojení zabydleného lázeňského centra s okolní divokou přírodou Slavkovského lesa, což vybízí k různorodým pěším výletům a cyklovyjížďkám. Na své si přijdou také golfisté, kteří mohou okusit svůj um na prvním golfovém hřišti u nás. Založen byl před víc jak 100 lety a dnes jej spravuje klub, který má britskou královnou Alžbětou II. povoleno užívat název královský - Royal Golf Club Mariánské Lázně.

Díky nabídce golfových pobytových balíčků se mohou hosté Nových Lázní spolehnout, že budou mít na toto hřiště zajištěno green fee. Golfoví nadšenci ale budou moci využít příležitost zahrát si i na dalších třech hřištích v okolí Mariánských Lázní, a to podle toho, který ze speciálních balíčků zvolí. Nabídka zahrnuje jak pobyt týdenní s názvem Royal Golf Week a čtyřdenní - Royal Golf Safari, tak dvoudenní - Royal Golf Weekend či jednodenní Royal Golf Taster. Ke každému z nich je přibalen vstup do historických Římských lázní, fitness a aquacentra a navíc výrazná sleva na lázeňské, wellness a beauty procedury a sleva v restaurantu Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Samozřejmostí je ubytování se snídaní. Večeři je možné si dokoupit. Stačí už jen přijet a oddat se golfové vášni i slastnému lázeňskému odpočinku.

www.ensanahotels.com