Nové ošetření Visible Age reverse proti stárnutí = Alternativa k estetické medicíně

25.11.2023

Stárnutí a jeho projevů na pleti se ženy obávají. Současná kosmetika a metody péče o pleť však nesplňují všechny potřeby žen. Ženy se proto obracejí na estetickou medicínu a invazivnější techniky.

Doktor Jean-Daniel Mondin vytvořil ošetření VISIBLE AGE REVERSE, které přináší okamžité viditelné výsledky omlazení pleti ve všech oblastech obličeje neinvazivní metodou. Působí na: vrásky na čele, nasolabiální ryhy, marionetové vrásky, vrásky očního okolí a vrásky na krku. Je určen pro všechny ženy a pro všechny věkové kategorie. Ošetření se provádí pomocí nového přístroje Visible Age Reverse JDM (Jean-Daniel Mondin) v kombinaci s novým revolučním koncentrátem a trvá 30 minut.TAJEMSTVÍ OŠETŘENÍ VISIBLE AGE REVERSE
Ošetření začíná jemnou exfoliací a následnou aplikací Age Influx koncentrátu, kterí stimuluje epidermální regeneraci. Potom se použije vibrovyhlazovací elektroda k vyhlazení pokožky se zaměřením na problematické oblasti. Vyrovnává tkáň pokožky a minimalizuje vrásky. Nakonec vibrodermická elektroda specificky cílí na dermis a vysílá frekvenci, která pomáhá vyhladit vrásky a zpevnit pokožku.

Age Influx koncentrát má tři účinky:

1. Regeneruje epidermis prostřednictvím mikrocirkulace pokožky.
S věkem sa průtok krve snižuje. Jelikož bazální vrstva pokožky dostává méně kyslíku, energie, vitamínů a aminokyselin, obnova buněk v epidermis se zpomaluje. Aktivní složka Life Infow se zaměřuje na tepelné receptory a způsobuje pocit tepla a vazodilataci. Obnovený průtok krve pomáhá regenerovat epidermis a obnovit hustotu dermis. Pokožka následně vypadá hladší a mladší.

2. Stimuluje regeneraci prostřednictvím kožní inervace.
S věkem různé senzorické nervové systémy v kůži vykazují sníženou aktivitu. Kůže je živý orgán a její metabolismus závisí také na nervových impulsech. Aktivní složka Life Influx restartuje kožní inervaci a stimuluje obnovu buněk.

3. Regeneruje buňky pomocí 56 buněčných aktivních složek.
S věkem fibroblasty vykazují sníženou aktivitu. Fibroblasty jsou specializované buňky v dermis, které produkují strukturálně podpůrné proteiny a obnovují pevnost a tonus pokožky. Účinná látka Fiberlife se skládá z 20 aminokyselin, 14 vitamínů a 22 biologických prvků.

Pokožka je po ošetření vyhlazená a zhutněná, pleť krásně září, oční kontury jsou vyhlazené a uvolněné, tvář je omlazená. Pleť opět vypadá zářivě a mladě.

Více informací naleznete na www.guinot-paris.cz