Nové vydání časopisu ESTETIKA

30.09.2022

Editorial - Muž, který mění svět

Mění svět, a přitom není prezident. Nepotřebuje vysoké posty, nepotřebuje velké peníze, a přesto dokáže to, co neumí ani hlavy států. Desítky let jezdí po světě a pomáhá lidem.
Když před vás předstoupí, cítíte neskutečnou vitalitu, příliv silné pozitivní energie a lásku. Ve chvíli, kdy začne vyprávět svůj životní příběh, všechno ztichne a slyšíte jen tlukot srdcí. Ti, co jeho příběh poslouchají, nehnou ani brvou a s úžasem v očích vyčkávají na další a další slova...
Kdo je onen tajemný muž? Americký průkopník propojení vědy, duchovna a osobního lidského potenciálu Gregg Bredan, který na konci října přijede do Prahy. Je autorem desítek knih, které New York Times zařadil již několikrát mezi nejprodávanější. Více než 22 let Gregg pátrá ve vzdálených klášterech, vysokohorských vesničkách a v zapomenutých a nově nalezených textech, aby nám odhalil jejich nadčasová tajemství.
Podle Gregga spočívá klíč k naší budoucnosti v moudrosti naší minulosti. Na základě tohoto nám ukazuje, jakým způsobem se může změnit naše denní realita, týkající se našich vztahů, našeho zdraví i stárnutí. A pokud chcete zjistit, jak přesně váš život zrcadlí či nezrcadlí vaši vnitřní pravdu, setkáme se na semináři.

Přeji vám krásný a pohodový podzim

Jana Militká

Předplatné časopisu ESTETIKA