Nové vydání časopisu Perfect Woman

11.04.2022

Editorial - Jarní předsevzetí

Ráno nás probouzí nádherný ptačí zpěv, sluneční paprsky nás šimrají na nose a my se konečně těšíme z nového dne. Jaro je tu a s ním i naše nová předsevzetí. Možná si také v duchu říkáte, že plavková sezóna je za rohem a je třeba pro svou postavu něco udělat. Konec konců, která žena by nechtěla v plavkách vypadat dokonale? A tak se část z nás začne mučit v posilovně, abychom dohnaly, co jsme v zimě zanedbaly, a jiné začnou držet drastické diety, jen aby do plavek rychle zhubly a vypadaly co nejlépe.

Co takhle pro jednou zapomenout na naše každoroční muka a začít s očistou uvnitř sebe sama? Zkuste to s jarní detoxikací. Ta odstraní vaši únavu, pročistí celé tělo, a navíc posílí imunitu. Společně s detoxem se pusťte i do vnější očisty. Úžasná jsou celotělová ošetření inspirovaná zkrášlujícími rituály egyptských královen, při kterých si vychutnáte omlazující masáž obličeje a zbavíte se nežádoucího stresu...
...už se cítíte se fantasticky? Já ano. A jestli stále pochybujete, zda jste pro své tělo udělala maximum, vyrazte na procházku a čerpejte energii z přírody.

P.S. Pokud přece jen toužíte do těch plavek za každou cenu zhubnout a bojíte se, že na hubnutí už je pozdě, vyzkoušejte nejnovější přístroj Wonder. Stačí 25 minut a budete si připadat, že jste v posilovně strávila tři hodiny. Bonusem navíc bude pevná a štíhlá postava na počkání.

Jana Militká

šéfredaktorka

Časopis Perfect Woman