Nové vydání časopisu Sofie Bydlení

16.04.2024

Editorial

Vážení čtenáři,  jaro je obdobím nových začátků, a to platí i pro naše domovy.

Zatímco příroda se probouzí do nového života, pro nás je to ideální čas vdechnout nový styl našim obydlím. Pojďme tedy otevřít dveře změnám a nechme svěží jarní vzduch proniknout do každého koutu našeho domova. A jak lépe to udělat než s trochou nadhledu?

Zapomeňte na tradiční velký úklid, letos se zaměříme na celkový "jarní facelift". Proč byste měli pouze čistit, leštit a pucovat, když můžete transformovat? 

A tak vyměňte staré záclony za nové, naklepejte zbrusu nové polštáře a vyleštěte zrcadla. Dopřejte si třeba i zbrusu nový designový kousek. Proč? No přece jen tak, pro radost.

My vám k tomu počínání, v našem doslova vymazleném vydání, přinášíme inspirativní rozhovory s designéry, kteří se nebojí riskovat a kombinují vzory i formy tak odvážně, že by mohli být obviněni z módního přestupku. Podíváme se také na to, jak prostor oživit inovativními materiály a přidat nejnovější technologie, které nám kromě času a energie ušetří i už tak dost napjaté nervy.

Nezapomeňte, že v bydlení, stejně jako v životě, platí zlaté pravidlo: pohoda a klid je nejlepší dekorace. Takže ať už přesouváte nábytek, nebo jen přidáváte novou rostlinu do kouta místnosti, dělejte to s nadšením a vervou. Váš domov to ocení a vy také.

Otevřete svá srdce (a okna) pro nové možnosti a nechte se inspirovat tím, co pro vás máme připraveno.
S přáním krásného jara a mnoha úspěšných proměn

Jana Šulcová
šéfredaktorka