Novinka RetinoL Monodermá

21.05.2024

Sérum s dvěma formami vitamínu A

RetinOL od Monodermá v sobě kombinuje dvě formy vitamínu A. Díky 0,20 % retinolu a hydroxypinakolon retinoate viditelně omladí vaši pleť.

Topicky aplikovaný retinol reguluje obnovu kožních buněk a jejich regeneraci. Podporuje produkci kolagenu v buňkách, stimuluje exfoliaci pleti (odlučování odumřelých kožních buněk a jejich náhradu novými), což vede k vyhlazení povrchu kůže a jejímu sjednocení.

Obsahuje i další velmi účinné látky které brání stárnutí, jako Algaktive ZEN, jedná se o purifikovanou směs, která se získává kultivací a pročištěním vybraných kmenů mikrořas. Brání stárnutí pleti způsobenému životním stylem. Obnovuje rovnováhu pleti tím, že ji chrání před vnitřními a vnějšími stresovými signály a obnovuje i přirozený cirkadiánní rytmus hormonu kortizolu, čímž brání poškození kůže na úrovni DNA.
Sérum má olejovou texturu, obsahuje marulový olej, který má výjimečnou antioxidační sílu, brání rozpadu elastinu a kolagenu, ty jsou klíčové pro zachování mladistvého a rozjasněného vzhledu pokožky. RetinOL redukuje vrásky, vyhlazuje vrásky a jemné linky, celkově pokožku zpevňuje, působí proti nedokonalostem, pupínkům a nadměrné pigmentaci.

Pro dokonalý rituál péče o pleť doporučujeme do ranní rutiny zařadit Monodermá E5. Toto sérum má silný hydratační účinek, pokožku okamžitě zbavuje šupinek, podporuje regeneraci a omezuje tvorbu jizev.

Více na: www.annabrandejs.cz nebo www.annabrandejs.sk