Řada opalovacích produktů Guinot poskytuje optimální péče o pleť a zároveň optimální ochranu před sluncem

18.05.2024

Když je pokožka na slunci, potřebuje ochranu před sluncem, ale také účinné produkty péče o pleť. Guinot vytvořil inovativní opalovací produkty, které nabízí nejen ochranu před škodlivými účinky slunce (široké spektrum ochrany SPF30 až SPF50+), ale je to zároveň i ošetřující produkt. Produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek a výrobní procesy jsou identické s procesy využívanými ve farmaceutickém průmyslu.

Nové přípravky na opalování se dělí na 2 skupiny:

1.Anti-age sluneční péče LONGUE VIE
Produkty této řady obsahují anti-age složky, složky pro ochranu buněk a velmi vysokou sluneční ochranu. Obsahují "buněčný elixír" - 56 biologicky aktivních látek, které pomáhají stimulovat buněčnou regeneraci. Složka Age Protect chrání pokožku před známkami kožního stárnutí a Photocalm chrání a zklidňuje pokožku.

Produkt Crème Solaire Longue Vie Visage SPF50+ - Omlazující krém na opalování na obličej obsahuje navíc účinnou látku SUCROLIFT, který má okamžitý liftingový efekt díky mechanickému zpevňujícímu účinku.
Opalovací přípravek Lait Solaire Longue Vie Corps SPF50+ - Zpevňující omlazující tělové mléko na opalování zase navíc obsahuje arganový olej, který pomáhá pokožce udržovat její bariérovou funkci díky výživným a regeneračním vlastnostem olejů.

2. Hydratační sluneční péče HYDRAZONE
Produkty této řady obsahují hydratační aktivní složky, složky pro ochranu buněk a vysokou sluneční ochranu. Liposomy s hydrocytovým komplexem zajišťují optimální hydrataci.

Složka Age Protect chrání pokožku před známkami kožního stárnutí a Photocalm také chrání a zklidňuje pokožku. Tělový produkt opět obsahuje i arganový olej.

Guinot řada zahrnuje kromě opalovacích produktů i přípravky před a po opalování, jako např. Crème Longue Vie Soleil - Omlazující krém před a po opalování na obličej nebo Lait Longue Vie Soleil - Omlazující tělové mléko po opalování. 56 biologicky aktivních látek a hydrocytový komplex udržuje úroveň vlhkosti pokožky a stimuluje regeneraci buněk. Tyr-Ol a glukonát měďnatý - pomáhá docílit rovnoměrné opálení a prodloužit jeho trvanlivost.

Babasový olej, bambucké máslo, bambucký olej posilují bariérovou funkci pokožky.

Ultrafialové záření se vyskytuje ve třech formách, UVA, UVB a UVC. Zatímco UVC záření blokuje ozonová vrstva, UVA a UVB záření dopadá na Zemi a má vliv na kůži:
• Ztrátu pevnosti a vznik vrásek
• Alergie na slunce: začervenání, svědění, lehká letní vyrážka
• Pigmentové skvrny
• Vývoj rakoviny kůžeJe proto nezbytné pokožku připravit, chránit před sluncem a opravit poškozenou pokožku po expozici. Nezapomínejme, že všechny typy a tóny pokožky jsou vnímavé ke stárnutí způsobenému slunečními paprsky, proto je třeba, aby se každá z Vás chránila.

Guinot salony krásy nabízejí ve svém portfoliu i přístrojové ošetření obličeje před a po opalování - HYDRADERMIE LONGUE VIE SOLEIL. Ošetření pomáhá účinně připravit pokožku na vystavení slunci, aby si zachovala mládí a připravila se na opalování. Zároveň pomáhá účinně regenerovat pokožku po vystavení slunečnímu záření.

Více informací získáte na www.guinot-paris.cz.