Novinka v prodlužování řas - segmentové umělé řasy

25.10.2022

Už jste slyšeli o novince s názvem segmentové řasy? Ne? Tak si je pojďme představit!

Segmentové řasy - revoluční metoda v prodlužování řas, která právě letí světem.

A proč zrovna segmentové řasy? Čím jsou tyto řasy unikátní?

Řasy jsou rozdělené na malé segmenty a díky nim si můžete sestavit přesně takové řasy, po kterých toužíte. Dají se upravovat dle vašeho vkusu, skvěle drží na oku a vydrží až 7 dní. Není tedy nutné řasy aplikovat každý den znovu. Nasazování řas je velmi jednoduché a dají se také opakovaně použít.

Pojďte si s námi vykouzlit krásné řasy pomocí těchto segmentů.

JAK APLIKOVAT SEGMENTOVÉ ŘASY

1. KROK: PŘÍPRAVA
Segmenty musí být aplikovány na čisté řasy bez oleje. Natočení zajistí, že všechny vaše vlastní řasy směřují správným směrem.

2. KROK: NANÉST BOND
Je důležité si pamatovat, že méně je více. Aplikujte bond pouze na spodní stranu řas, asi 1-2 mm od kořínků. Použití příliš blízko ovlivní výdrž řas.

3. KROK: PŘIPEVNIT SEGMENTY
Aplikujte jednotlivé segmenty řas na vaše přírodní řasy zespodu, blízko linie řas. Naše řasy jsou navrženy tak, aby byly zcela přizpůsobitelné, což znamená, že neexistuje pouze jeden způsob, jak je aplikovat. Někdo postupuje směrem od vnitřního koutku k vnějšímu, někdo naopak. Musíte si zjistit, který způsob je pro vás nejlepší. Hlavní je, aby jste umístili řasy asi 1-2 mm od kořínků. Jakmile jsou umístěny, můžete je několik sekund podržet a poté pustit. Řasa by se měla přilepit na místo, kde byla umístěna. Pokračujte v umísťování segmentů a mírně překrývejte okraje.

4. KROK: UTĚSNĚNÍ SEGMENTŮ
Jakmile jsou všechny segmenty aplikovány a jste spokojeni s umístěním, sevřete řasy pinzetou k sobě po dobu cca 5 - 10 sekund. To zajistí, že segmenty řas budou pevně uchyceny k vaší přirozené řase. Toto je nejdůležitější krok aplikace pro zajištění dlouhé životnosti. Pro odstranění lepkavosti můžete použít sealant.
Vyzkoušejte tuto novinku a budete mile překvapeni!

www.glorystyles.cz