Novinky OLIVE Technology pro snazší dýchání

30.08.2022

S blížícím se podzimem, úbytkem slunečního svitu a nadcházejícím sychravým počasím přicházíme na trh s několika novinkami v oblasti zdravotnických prostředků.

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE 2x 10L DUO

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE DUO 2x 10L, prémiový výrobek společnosti OLIVE pro 2 osoby s tichým chodem a kvalitními mikromolekulárními síty francouzské výroby s vysokým průtokem až 10 litrů/min. Přístroj využívá PSA technologie tlakové cyklické adsorpce s vysokou koncentrací kyslíku 92 - 96 % O2 hyperoxický. Součástí dodávky jsou dva ZVLHČOVAČE a veškeré příslušenství potřebné k okamžitému používání pro dvě osoby.

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou, speciální výrobek se zvýšeným tlakem na výstupu na 100 kpa. Díky kvalitním mikromolekulárním sítům francouzské výroby dosahuje vysokého průtoku 10 litrů/min i tlaku. Přístroj OLIVE se dodává s bohatým příslušenstvím (kyslíkový sprejer, kyslíkový injektor, LED helma) k ošetření unavané a vyčerpané kůže a pokožky. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v lázních a rehabilitačních zařízeních.

GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN OVL-900M

GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN je kombinovaný přístroj pro dýchání vodíku a kyslíku. Přístroj je vhodný pro pacienti s rakovinou, kteří docházejí do nemocnice na radioterapii. Tito pacienti velmi často pociťují únavu a zhoršenou kvalitu života (QOL). Předpokládá se, že mnoho vedlejších účinků radioterapie je spojeno se zvýšeným oxidačním stresem a zánětem v důsledku tvorby reaktivních forem kyslíku během radioterapie. Vodík může být podáván jako terapeutický medicinální plyn, má antioxidační vlastnosti a snižuje záněty ve tkáních. Inhalaci plynného vodíku doporučujeme podávat 2x denně po dobu 1 hodiny.

HYPOXICKÝ STAN OLIVE HYPOXIC

HYPOXICKÝ STAN OLIVE HYPOXIC je založen na principu střídavé tlakové adsorpce, obvykle za použití elektricky poháněného mikromolekulárního síta separující dusík z okolního vzduchu za účelem získání vzduchu s nízkou koncentrací kyslíku. Jedná se o čistě fyzikální metodu. Vytvořený vzduch s nízkou koncentrací kyslíku může být používán nejen pro trénink běžných cvičenců, ale také pro profesionální sportovce, protože simuluje prostředí vysokohorské oblasti. Generátor HYPOXIC má 2 výstupy, jeden s nízkou koncentrací kyslíku 8,5 - 19,8 % O2 je hypoxický, druhý s vysokou koncentrací kyslíku 78 - 92 % O2 hyperoxický. Součástí standardní výbavy je VELKÝ kyslíkový stan o rozměru 2m x 1.5m x 1.5m a další příslušenství: APNOE maska, vrapová dýchací hadice, dýchací vak, kyslíkové brýle, zvlhčovací HMEF filtr, náhradní přístrojový HEPA filtr.