Novinky OLIVE Technology pro snazší dýchání

21.09.2022

S blížícím se podzimem, úbytkem slunečního svitu a nadcházejícím sychravým počasím přicházíme na trh s několika novinkami v oblasti zdravotnických prostředků.

HYPOXICKÝ STAN OLIVE HYPOXIC

HYPOXICKÝ STAN OLIVE HYPOXIC je založen na principu střídavé tlakové adsorpce, obvykle za použití elektricky poháněného mikromolekulárního síta separující dusík z okolního vzduchu za účelem získání vzduchu s nízkou koncentrací kyslíku. Jedná se o čistě fyzikální metodu. Vytvořený vzduch s nízkou koncentrací kyslíku může být používán nejen pro trénink běžných cvičenců, ale také pro profesionální sportovce, protože simuluje prostředí vysokohorské oblasti. Generátor HYPOXIC má 2 výstupy, jeden s nízkou koncentrací kyslíku 8,5 - 19,8 % O2 je hypoxický, druhý s vysokou koncentrací kyslíku 78 - 92 % O2 hyperoxický. Součástí standardní výbavy je VELKÝ kyslíkový stan o rozměru 2m x 1.5m x 1.5m a další příslušenství: APNOE maska, vrapová dýchací hadice, dýchací vak, kyslíkové brýle, zvlhčovací HMEF filtr, náhradní přístrojový HEPA filtr.

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE 2x 10L DUO

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE DUO 2x 10L, prémiový výrobek společnosti OLIVE pro 2 osoby s tichým chodem a kvalitními mikromolekulárními síty francouzské výroby s vysokým průtokem až 10 litrů/min. Přístroj využívá PSA technologie tlakové cyklické adsorpce s vysokou koncentrací kyslíku 92 - 96 % O2 hyperoxický. Součástí dodávky jsou dva ZVLHČOVAČE a veškeré příslušenství potřebné k okamžitému používání pro dvě osoby.
Poznámka pro redakci: přiložit FOTO generator-kysliku-olive-2x-10litru.jpg

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou

GENERÁTOR KYSLÍKU OLIVE COMFORT s LED helmou, speciální výrobek se zvýšeným tlakem na výstupu na 100 kpa. Díky kvalitním mikromolekulárním sítům francouzské výroby dosahuje vysokého průtoku 10 litrů/min i tlaku. Přístroj OLIVE se dodává s bohatým příslušenstvím (kyslíkový sprejer, kyslíkový injektor, LED helma) k ošetření unavané a vyčerpané kůže a pokožky. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v lázních a rehabilitačních zařízeních

GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN OVL-900M

GENERÁTOR OLIVE HYDROGEN je kombinovaný přístroj pro dýchání vodíku a kyslíku. Přístroj je vhodný pro pacienti s rakovinou, kteří docházejí do nemocnice na radioterapii. Tito pacienti velmi často pociťují únavu a zhoršenou kvalitu života (QOL). Předpokládá se, že mnoho vedlejších účinků radioterapie je spojeno se zvýšeným oxidačním stresem a zánětem v důsledku tvorby reaktivních forem kyslíku během radioterapie. Vodík může být podáván jako terapeutický medicinální plyn, má antioxidační vlastnosti a snižuje záněty ve tkáních. Inhalaci plynného vodíku doporučujeme podávat 2x denně po dobu 1 hodiny.