Novinky ze světa zdraví exkluzivně na liftea.cz

30.01.2024

Liftea kombucha je spojení dávné moudrosti a tradice starověké Číny s inovativním přístupem a moderní technologií.

• Unikátní doplněk stravy kombucha v kapslové formě.
• Široké spektrum podpory zdraví.
• Snadné skladování.
• Jednoduché užívání.
• Bez nepříjemné chuti.
• Bez GMO.

Nechte se unést s Liftea Kombuchou a staňte se součástí "Kombucha revoluce zdraví a pohody."

Co je kombucha?

Kombucha je fermentovaný, lehce perlivý nápoj z černého nebo zeleného čaje. Užívá se jako funkční potravina. K fermentaci se používá symbiotická kolonie bakterií a kvasinek. Vedle obsahu probiotik mají fermentované potraviny pozitivní dopad na mnoho dalších aspektů zdraví.

Historie kombuchy

Historie kombuchy sahá až do starověké Číny, kde se pravděpodobně poprvé začala vyrábět před tisíci lety. Přesné datum a místo vzniku jsou však nejasné, protože receptura byla předávána ústně z generace na generaci. Jedna z legend říká, že byla objevena za časů dynastie Čchin v Číně a pak se šířila do jiných částí Asie, Ruska a Evropy. V mnoha kulturách byla kombucha vnímána jako elixír dlouhověkosti.

Dnes se kombucha vyrábí v různých chutích a variacích, především ve formě nápojů. Mnoho lidí si ji oblíbilo jako nedílnou součást svého zdravého životního stylu. Jiní ji vyzkoušeli a dále ji nevyhledávají kvůli specifické chuti. Proto jsme vyvinuli inovativní Liftea Kombuchu pro všechny, kteří chtějí čerpat její benefity s širokým záběrem podpory zdraví a pohody bez nelahodící chuti.

Kombucha ve spojení dávné moudrosti starověké Číny s inovativním přístupem a moderní technologií = Liftea Kombucha.

Díky inovativnímu zpracování si můžete užívat výhody kombuchy v kapslové formě. Použitý sušený extrakt vysoké kvality je praktickým spojením moudrosti s moderními technologiemi.

Dejte svému životu a zdraví novou dimenzi s Liftea Kombuchou.

Vyzkoušejte dvě novinky ze světa zdraví Liftea Kombucha EnzymAktiv a Liftea Kombucha Paměť a koncentrace, doplňky stravy s probiotiky Limosilactobacillus reuteri a extraktem z fermentované kombuchy. Liftea Kombucha EnzymAktiv obsahuje navíc bromelain, trávicí enzym, který napomáhá při trávení bílkovin. Obsažený bromelain má vysokou enzymatickou aktivitu 1200 GDU/gram. Extrakt z černého čaje a jeho polyfenoly působí jako silný antioxidant, který přispívá k odstranění volných radikálů z těla. Liftea Kombucha Paměť a koncentrace obsahuje antioxidant v podobě byliny bakopy drobnolisté, která stejně jako v doplňku stravy přítomná ašvaganda působí na duševní a kognitivní funkce.

K dostání exkluzivně na www.liftea.cz