Nuda v posteli? Už nikdy víc!

10.12.2022

Nese se i u vás příchod z práce obvykle ve znamení večeře, filmu a spánku? Chybí i vám - stejně jako velké části mužů, to příjemné mrazení při pohledu na partnerku, která vás chce stejně tak jako vy jí v posteli - a rozhodně ne proto, abyste se do růžova vyspali? Chybí vám noci s partnerkou, během kterých na spánek nezbyl přes zábavnější aktivity už ani čas? Pak je možná ta pravá chvíle s tím něco udělat. A my vám poradíme co!

Pusťte se do společných aktivit

Za opadnutím erotického zájmu a jiskření může většinou kombinace rovnou několika věcí. Pokud se staráte o děti, jistě nepotřebujete dalšího vysvětlování, ale i každodenní rutina, únava, náročná práce... to vše stojí za snížením chuti promilovat s tak trochu "okoukanou" partnerkou celou noc. A nemyslete si - i ona to cítí podobně.

Proto je důležité rutinu rozbořit. A to nejen v ložnici. Vídáte se vždy po práci u večeře a televize? Vezměte ji na rande. Začněte spolu chodit na procházky nebo se pusťte do nějaké sportovní aktivity, která vás oba zaujme.

Nejenže tím zboříte zavedenou rutinu, ale pravidelný pohyb, který dnes chybí tolika lidem, zvyšuje i energii, a hlavně sexuální apetit!

Překvapte ji

Která žena by odmítla malou pozornost? Některou potěší květina, jinou třeba stylový podvazkový pás, který jí dodá pocit neodolatelnosti. Pokud si u vás dáváte pozornosti jen k Vánocům a narozeninám, opět se jedná o rutinu a je čas ji rozbořit. Připravte jí romantickou večeři a obdarujte jí něčím malým... Udělejte ze své ženy znovu dračici.

Hrajte si

Stejně jako v životě, i při sexu často propadáme rutině. Proč to nezměnit? Hraní rolí se hodí nejen do lesa a na počítač, ale také do postele. Zahrajte si na cizince, kteří se potkávají poprvé. Začít můžete doma stejně dobře jako například v recepci luxusního hotelu, kde se "poprvé potkáte". A co by to bylo za role, kdybyste si k nim nepořídili i patřičný kostým? A protože všichni víme, o co jde primárně, trefou do černého bude erotický kostým.

Nebojte se ani odborné pomoci

Dalším ze zdrojů neuspokojivého sexuálního života může být i stres či další problémy jak psychického, tak fyzického rázu. Pokud už erotické prádlo na vyvolání vášně a zájmu nestačí, je na čase zvážit pomoc odborníka. Nebojte se, dnes už na vás nikdo nebude koukat skrz prsty, když s partnerkou zajdete do poradny nebo se začnete věnovat své duševní hygieně u patřičného odborníka. A věřte mi, za pár týdnů se vám překousnutí ega, které odborné péči brání, mnohonásobně vyplatí.