O Chakra Original™

05.10.2021

Chakra Original vznikla v r. 2018 v ČR jako vůbec první samostatný e-shop s intimními doplňky z kamenů pro ženy! Během roku jsme jí vdechli život a postupně propracovali. Propojila jsem vše co znám s tím, co nabízíme. Vznikl tak velice originální program pro ženy, který svým rozsahem nemá obdobu. Nikoho nekopírujeme, jsme transparentní a vše co nabízíme je se zárukou certifikace, kvality, odbornosti a originality z praxí 25 let. Propojujeme tyto dvě linie v harmonii s tím co děláme. Je třeba si uvědomit, že nic nelze vytrhnout z kontextu. Nelze se jen věnovat pánvi, protože i ona má své fyzické a hlubší návaznosti na tělo. Stejně tak, jako nelze vytvarovat postavu pouhým cvičením břicha, tak nelze rozvířit svoji ženskost pouhým používám yoni vajíček, vířením tantrické energie nebo neodbornými rituály. Každá nerovnováha se logicky projeví jinde a špatným zaměřením třeba jen na sexuální energii si můžeme spíše ublížit. Stále je nutné vycházet z individuality každé z nás.

Minerály, krystaly jsou součástí přírody, stejně jako my, lidé. Tvořené po miliony a miliony let přirozenými zemskými procesy, vznikající při teplotách od 1.300 °C a tlaku tisíců atmosfér. Těžené, zpracované a vyleštěné do bezchybně hladkého povrchu bez jediného kazu. 100% ručně opracované bez použití jakýchkoliv chemikálií či barviv. Tím vším je značka luxusních přírodních intimních pomůcek Chakra Original™. Polodrahokamy jsou stejně krásné, jako my - ženy. A pokud umíte sladit jejich energii se sebou samou, pak máte v rukou krásný a funkční doplněk, pro hlubší vnímání své podstaty.

Každý Chakra je unikátní ručně vyráběný umělecký kus ukrývající v sobě sílu přírody a poskytující hluboké intimní spojení se sebou samým. Chakra pomůcky a Yoni vajíčka jsou ale ještě mnohem víc. Je to o propojení se s čistou energií přírody, která prostupuje celým tělem a udržuje energii života v proudu. Naše Chakra se vymyká běžné nabídce erotických pomůcek, a může proto představovat velmi funkční prostředek k léčení vlastních intimních traumat, zesílené právě účinkem konkrétního kamene. Ruku v ruce se s tím snoubí zlepšení sexuálního prožitku, upevňující se zdraví a výborná prevenci proti nemocem v oblasti pánevního dna. Od r.2020 také na Slovensku.

Intim Fitness & Osobní kouč

Pomáhám ženám najít samu sebe
Jmenuji se Anita a původní profesí jsem zdravotní sestra. Jako lektorka Fitness forem a Body & Mind působím od r. 1999, od r. 2002 také jako motivační kouč. Dlouholetou a hlubokou praxí práce s ženami a samozřejmě i sama se sebou, jsem vytvořila originální program ZenZai Fitness. Jedná se o ucelený systém cvičebně motivační metodiky kde propojuji techniky pánevního dna, hlavy a dynamiky páteře. Vše je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy sami chcete být.

Po celou dobu, co jsem v tělocvičně a mezi ženami zjišťuji, že problematika cvičení, zdraví ženy, pánevního dna a správné péče sama o sebe se jeví jako nekonečný příběh a mnohdy velký problém ukrytý jinde než se zdá. Sama jsem zažila spoustu životních extrémů, a právě pohyb a správné zacílení mě vždy pomohl vše zvládnout a posunout se. Abych vše přijala, objevila samu sebe a naučila se životem více plynout, musela jsem nejprve sama pochopit, jak na to! Dnes pomáhám ženám, které občas zabloudí, občas zakopnou, občas ve svém zrcadle vidí cizí osobu. Propojuji vlastní vnímání intimity po celkový obraz osobnosti, protože jedno bez druhého nefunguje.

Dýchání, vhodné cvičení, hluboký stabilizační systém, formování postavy a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány. Ženy si chybně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy, devastují tím samy sebe a co je tou druhou stranou mince, nevydrží dojít do svého cíle. Proč? Nemají tu správnou motivaci mnohdy ani pochopení a podporu partnera. Záchytnými body pak jsou mnohdy katastrofální internetové metody, které "musí všichni mít", a zapomínají na to, že ne všechno, co se prezentuje jako moderní, je zdravé, funkční a správné zrovna pro ně.

Ženy, které za mnou chodí mají velice často obrovské stresy, nefungují v sexu, nepřijímají svého partnera, natož samu sebe a vůbec neví, za jakou nit chytit, kudy jít. Ať slyším jakýkoli životní příběh chápu jej. Zažila jsem... A jak se říká, kdo nezažije - nepochopí, je to přesně tak. Nejde si přečíst brožuru o pánevním dnu a být guru na sex. To nemůže nikdy fungovat. Ženy při správné motivaci a vhodném cvičení mají čím dál lepší výsledky. Jsou hezčí, zdravější, umí cvičit a hlavně, pochopí v praxi, co znamená "mít se ráda".

Je totiž smutné a skoro až děsivé, kolik neodborných rad a návodů v péči o své tělo a pánevní dno se dnes na internetu nabízí. S tématikou sexu a pánevního dna se doslova roztrhl pytel, ale ztratila se soudnost a zdravá sebereflexe. Vznikají lascivní metody a povrchní způsoby, které mě mnohdy až děsí. Jsem velice pyšná na to, že můžu ženám nabídnout kvalitu, originalitu a odbornou péči. Proto pojďte spolu se mnou svůj obraz v zrcadle zase vyjasnit, vyčistit od pavučin a mlhy, která ho zahaluje. Pojďte se naučit dýchat, cvičit, milovat samu sebe. Pojďte se naučit vnímat energii kamenů a života samotného ve svém nitru. Pojďte propojit sebe s kouskem přírody a to vše ve zdravé rovině, kdy se naučíte vnímat energii kolem sebe, ale hlavně v sobě. A tom přece život je...

Workshopy a individuální péče jsou pouze na objednávku: ZenZai & Biodynamika pánevního dna.

ZenZai Spiritual & Klíč k sobě samé. Cranio-Sacral & Harmonie zdraví. Intimate Healing & Harmonie ženy Cesta bojovnice. Intim Fitness & Glamour Woman. Redukce váhy & Formování postavy.

Baví mě práce s každou ženou, která chce najít samu sebe a probudit svoji vnitřní ženu přirozeně.

"BUĎ SILNÁ VE SVÉM STŘEDU, A BUDEŠ SILNÁ I V ŽIVOTĚ !"