Objevte jedinečné nože Kineo značky WMF!

15.07.2021

Velikonoce klepou pomalu na dveře, vyhlížíme je s nadějí, že je strávíme s rodinou a přáteli, v pohodě a s radostí. K tradičním oslavám patří neodmyslitelně stoly plné dobrého jídla a pití. A na přípravu takové hostiny potřebujeme spoustu kvalitních surovin i ostrých pomocníků. Letos si budete moci skutečně ulehčit - s pomocí nové řady prémiových nožů Kineo značky WMF. S nimi přípravy hravě zvládne úplně každý!

Německé nože řady WMF Kineo jsou ztělesněním přesnosti a síly. Od klasických nožů se liší svým kinetickým ergonomickým designem, proto padnou do ruky opravdu úplně každému, navíc je dokonale vyvážený. Zamilují si je všichni kuchaři, ať už začátečníci či profesionálové, a to hlavně pro svou schopnost usnadnit porcování veškerých surovin.

Vysokou kvalitu nožů poznáte na první pohled. Jsou sestaveny z rukojeti, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a z čepele z prémiové nerezové oceli, která svou kvalitou zajistí nožům dlouholetou životnost. Čepel díky technologii Performance Cut vydrží ostrá extrémně dlouho. Další silnou stránkou těchto nožů je jejich elegantní a minimalistický vzhled, se kterým zapadnou do každé kuchyně. Každý nůž ze sady je navíc unikátní a je specialistou na konkrétní použití. Řada Kineo proto pokryje celou škálu surovin a vy s ní připravíte jakékoli slavnostní i všednodenní jídlo.

www.wmf.cz