Objevte novou řadu Borotalco Men!

15.07.2023

Borotalco představuje 8 nových výrobků pro muže. Tato pánská řada nejen ohromí svými unikátními vůněmi, ale také nabízí pokrokovou technologii, která eliminuje nepříjemné pocení až na 72 hodin. Kromě toho nabízí tato řada unikátní vůně, včetně jantarové vůně s vanilkovým základem a aromatickými citrusovými tóny, pižmovou vůni s jemnými dřevitými tóny a klasickou vůni Borotalco s pudrovým základem, bílými květinami a citrusovými tóny. Vyberte si ze spreje, tuhého deodorantu nebo roll-onu a užijte si plný život bez starostí.

Borotalco je italská značka deodorantů s dlouhou historií, která se píše již od roku 1904. Deodoranty Borotalco Original, Intensive a Soft obsahují unikátní složku Active Crystal Talc©, která je tím skutečným tajemstvím vítězství nad potem. Active Crystal Talc© je jemně mletý prášek z mastku (speciálního přírodního jílového minerálu), který se používá pro svou čistotu, jas a všestrannost, jak ve farmaceutickém, tak kosmetickém průmyslu.

Borotalco nabízí celou řadu deodorantů ve spreji, kuličce či v tuhém provedení.

S nákupem produktů Borotalco si můžete s předstihem naplánovat zimní radovánky v Dolomitech. Stačí zaregistrovat účtenku a počkat na slosování.

www.borotalcosoutez.cz