Objevte svou krásu a jedinečnost

15.06.2023

V dnešním hektickém světě, kde se neustále snažíme skloubit různé role a odpovědnosti, je důležité nezapomínat na sebe a na to, co nás dělá šťastnými. Jednou z oblastí, které nám přináší potěšení a radost, je móda. Pro mnoho žen je móda nejen prostředkem, jak vypadat reprezentativně, ale také cestou k sebevyjádření a osobní svobodě.

Jak být více šik a cítit se skvěle?

V centru Prahy se nachází concept store VIDDA, který se zaměřuje na nadčasovou módu pro ženy. Nabízí přes 60 značek od českých a slovenských designérů. Jejich nabídka je velmi limitovaná, často se jedná jen o jeden jediný kus. Každý kus, každá kolekce má svůj osobitý příběh. Velkou roli hraje důraz na detail, prémiové materiály a vysoký podíl ruční práce, protože právě tím jsou modely unikátní a podtrhují na ženách ještě více jejich krásu a jedinečnost.

Setkali jsme se se zakladatelkou VIDDA STORE, paní Hanou Zouvalovou, která pro vás připravila 5 tipů, jak být ještě více šik.

1. Najděte svůj vlastní styl: Nejprve se zamyslete nad tím, co vám vyhovuje a co vás skutečně oslovuje. Módní trendy jsou sice zajímavé, ale nejdůležitější je, abyste se ve svém oblečení cítili dobře a sebevědomě. Experimentujte s různými styly, barvami a vzory, abyste našli ten, který vám nejlépe vyhovuje.

2. Kvalita před kvantitou: Investujte do kvalitních kousků, které vydrží delší dobu a budou se vám líbit i za několik let. Zkuste si vybrat oblečení od českých designérů, kteří se vyznačují nejenom jedinečným designem, ale také kvalitními materiály a precizním zpracováním.

3. Hra s detaily: Malé detaily mohou udělat velký rozdíl. Dopřejte si módní doplňky, jako jsou náhrdelníky, náramky, šperky nebo šátky, které dokážou outfit ozvláštnit a dodat mu osobitost. Zkuste se zaměřit na originální a unikátní kousky, které vás budou reprezentovat.

4. Naučte se kombinovat: Být šik spočívá v umění kombinovat různé kousky oblečení a vytvářet tak unikátní outfity. Nebojte se zkusit zkombinovat levnější s dražšími kusy oblečení, různé vzory a textury. Experimentujte a utvářejte svůj vlastní styl.

5. Sebevědomí jako nejdůležitejší doplněk: Nezapomeňte, že nejdůležitějším doplňkem, který můžete nosit, je vaše sebevědomí. Buďte si jisté svým stylem a ukažte světu, že jste jedinečné. Móda je nástrojem pro vyjádření vaší krásy a jedinečnosti.

"Ve Vidda store nám jde především o to, aby se ženy cítily nejenom dobře, ale také abychom podtrhli pomocí oblečení a módních doplňků jejich krásu a jedinečnost. Součástí našeho portfolia jsou kromě oblečení pro ženy také elegantní šperky, kabelky, stylové tenisky, luxusní peněženky apod., takže všechny zákaznice si přijdou na své. Kromě prodejny máme i e-shop, na kterém mohou nyní zákaznice vidět např. krásnou kolekci nadčasových košilových šatů od značky LITWU, které sluší všem typům postavy a hodí se jak do kanceláře, tak i na večer. Nechte se inspirovat a navštivte náš eshop www.vidda.cz, anebo se u nás zastavte osobně. Rádi vám pomůžeme vybrat to nejlepší pro Vás."

Fotografka: Michaela Dzurná
Místo focení: The Julius Prague hotel